Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 1,5 km távolság,a lakásom és...

1,5 km távolság,a lakásom és a garázs között,az már sok lenne,napi szinten?

Figyelt kérdés

Garázst akarok vásárolni, kinéztem egy garázssoron lévő garázst.

1,5km-re van onnan,ahol lakok.

Napi szinten az a 1,5 km sok lehet?


Voltam már arra gyalog,elsőre nem tűnt soknak.

Csak nem tudom elképzelni,hogy napi szinten mennyire lehet zavaró az a távolság.



ápr. 27. 21:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
24%

Én mindig is falun laktam. A szüleimnek nem volt kocsija, de volt garázsuk. Amíg otthon laktam akkor álltam be vele, mikor szereltem. Általában kint állt az utcán. Szóval erre is lusta voltam: hazaérek, kinyitom a kaput, begurulok, becsukom a kaput, begurulok a garázsba, és becsukom a kaput.

Most már jóideje külön élek, az autó szintén az utcán parkol, a ház előtt van neki kialakítva a helye. Mostanában gondolkodok a lemezgarázson, mekkorát meg hova kén tenni.

Előszőr dupla garázst néztem, majd rájöttem az túl otromba lesz ott ahova tenni akarnám, így 1,5-es méretű kéne, mert körben elférnek majd salgo polcok, meg egyéb tárolók, és ha úgy van a kocsi is férjen be, a fűnyíró meg az egyéb kerti kacatok mellé.

ápr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok. Nekem a munkahelyem volt 1,5 km-re. Gyalogolni nagyon nem volt kedvem minden nap kétszer ennyit, úgyhogy biciklivel jártam (télen is).
ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Az oda- vissza 3 km szóval minden nap minimum 45 perc fölösleges időveszteség. De ha 2x akarod aznap használni a kocsit, akkor már másfél óra.
ápr. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!