Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » TEMU oldalon aki vásárolt,...

TEMU oldalon aki vásárolt, milyen a minőség?

Figyelt kérdés
Agresszív, mindenhol megjelenő a reklámjuk, jól néznek ki fotón a cuccok, de a minősége gyanús. Van tapasztalat? Kérem írja meg aki rendelt már itt

ápr. 28. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan milyen termékek érdekelnek?

Ruhából a teljes felületén nyomatottatak kerülni kell, pocsék a minőségük, a többi viszont meglepően jó(férfi és női cuccokat is rendeltünk)

Biciklis kiegészítők megfelelőek(legalábbis eddig gond nélkül működnek)

Nevetségesen olcsó pendrive is jó, tényleg annyi giga amennyit írnak, nem kaptunk vele vírust

Mobil tokok is jók, töredék áron megkapod azt amit itthon

Egy dolog van amin volt egy kisebb hiba, de ez sem olyan ami miatt ne lehetne használni

ápr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kötéshez rendeltem pár dolgot, hibátlanok.

Ami itthon 13ezerbe kerül (fonalgombolyító), azt első alkalommal 570 ft-ért vettem meg.

Két rendelésem volt összesen, semmi gondom vele (a második ráadásul a megrendeléstől számítva a 9. napon itt volt)

ápr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
18%
Kacat
ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Minden jó amit rendeltem
ápr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Kínai minőség. Ugyanazt kapod a temun mint a kínai boltban, csak persze rohadt olcsón. Pl Felmoso szett a kinaiban 9000 Ft, temun ugyanaz 1070 volt. Én már azt csinálom, ami tetszik és nem sürgős lefotozom, megkeresem temun, és törekedekáron megveszem.
ápr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
ápr. 28. 15:45
 7/8 puritan ***** válasza:

Nekem is pozitív tapasztalataim vannak a TEMU-val kpcsolatban. Én ruhát nem rendelek, hanem főleg műszaki dolgokat. Pl. wifi kamerát, memóriakártyát, telefontokot, töltőt, szerszámot, hasonlóakat.

Két alkalommal kértem vissza a termék árát, minden probléma nélkül másodpercek alatt visszautalták.

Egyszer pedig nem érkezett meg a cucc időre, (a húsvét miatt) mire észrevettem már átutaltak fájdalomdíjjként 1700Ft-ot. Utána egy nappal pedig megjött a csomag is.

máj. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Napszemüveget vettem onnan, baseball sapkát és egy telefontöltőt. KB 3600 forintot fizettem. A napszemüveg is extra jó minőségű, és valóban polaroid ahogy írták. Itthon ugyanaz a napszemüveg 10 ezer felett lett volna. 1200 forintért vettem.
máj. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!