Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Cserépkálya héra gázégője,...

Cserépkálya héra gázégője, pár óra után bealszik.Valaki segíteni abban,hogy mi vagy mik lehetnek az okai?

Figyelt kérdés
Az égőfej rendszeresen tísztitva van,volt,hogy akatrész is cserélve volt.Ránézésre újszerű állapotú. A kémeny felülről videókamerásan megnézve ( kb 10 m-en),hogy nincs e dugulás,az OK,alul a kis vasajtón a nyílás picit nyitva.A szoba ablakra lett berakva Aereco műanyag levegőztető.És még ezek után is bealszik.A égőfej alaplángon égett,mivel nem használtuk aktívan a helyiséget.Köszönöm előre is a válaszokat.

#Héra gázégő bealszik #Cserépkályha égő elalszik
máj. 11. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor az érzékelővel van valamilyen probléma.
máj. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mindentudó99 ***** válasza:
100%
A hőelem rossz vagy nem ér rendesen bele a lángba. Ha így van elzár a gáz.
máj. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pár óra utàn van, akkor lángőr testel az átmelegedès után, kevès az oxigèn( nyitott ablaknál próba).
máj. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A thermó elem hibája is lehet.
máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem az alkatrészt amit kicseréltek, a thermo hőelem volt ( réz vékony vezeték,az egyik vége hosszú vékony csúcsos,a másik pici menetes hollander ).Én azt tapsztaltam,hogy valami oxigén ellátási probléma lehet,vagyis nincs megfelelő oxigén.Arra gondoltam,hogy esetleg kellne a másik ablakba is belerakni/beszerelni azt a műanyag szellőztetőt.Pl,ha az ablak nyitva van,akkor ezt,hogy bealaudna a láng nem csinálta. 2 gázszerelő is megnézte,azok azt mondták,hogy az égő,és úgy a hérával semmi probléma.De ezt,hogy esetleg levegő,oxigén jellegű probléma azt senki,csak ez az én tippem.
máj. 12. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!