Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Dm illóolajakat mire használjá...

Dm illóolajakat mire használjátok?

Figyelt kérdés

Vettem 2-3 illóolajat még a télen, de szerintem nem tiszta illóolaj, mert zsírfoltot hagy maga után.

Párologtató készülékem vízmentes, így papírszerű korongra kell csepegtetni az olajat és egyáltalán nem párolog el róla, így diffúzorba nem használom.

Más ötlet? Direkt a Dm-es illóolajakat használja valaki közületek?

Nem szeretném kidobni de nem tudom mire tudnám felhasználni..



máj. 13. 01:01
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Az illóola, olaj szó szerint. Párologtatóba hasznàlok, vízbe kell csepegtetni ès melegíteni kis mècsessel. Így a melegvízzel működik vagy 30 ève. Visszamarad egy ragacsos állagú lerakódás. Ez ilyen


Ami olcsóbb az aromaolaj, mestersèges illat.

máj. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A neve illóOLAJ. A valódi, 100 %-os olajat vattakorongra csepegtetve is ad illatot, amíg ki nem párolog belőle az illatanyag, de természetesen a nyoma megmarad.

Nekem is van száraz diffúzorom. Minden illatot másik korongra ajánlják tenni. Az én készülékem elég kicsi, így kisebb az illathatása.

Most nagyobb ultrahangosom van 22 nm-es szobában.

A szekrényekben pedig vattakorongra cseppentek a kedvenc olajomból.

máj. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!