Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van olyan biztosító amelyiknél...

Van olyan biztosító amelyiknél lakásbiztósításnál van bónusz-malus rendszer ?

Figyelt kérdés
máj. 16. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

És hogy ugrana vissza a bónuszod?

Leöntöd a falat vízzel és kihívod őket hogy beáztál és ha lebuksz hogy kamuztál akkor visszaugrik kettővel a bónuszod? 😂😂😂

máj. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

1-es nem ismered a biztosítási rendszereket.

A bónusz malis visszaugrás nem a kamuzásra ugrik, hanem a káresemény kifizetésére.

máj. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
2: ha beázik a lakásom akkor kinek a bónusza ugrik vissza? Te nagyokos... Ha a strangban eltörik egy cső akkor a társasház bónusza ugrik és több lesz a biztosítása???......
máj. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

.....akkor én is szarul járok mert a közös költségben benne van a ház biztosítása.

1, 3, vagyok

máj. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
1 vagyok. Szóval mielőtt valakit megpróbálsz leoltani, előszőr gondolkozni kéne.
máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%

Senki se mondta, hogy a lakásbiztosításokban van bonus malus, csak az elvet magyaráztam, mert láthatóan nem érted.


Társasházokrül pedig egyáltalán nem volt szó.

máj. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Családi házban lakom és 15 éve NEM volt káreseményem. 30% díj-kedvezményt tudtam kialkudni erre. Még 5%-ot az egész évi egyösszegben való díjfizetésért kapom. És további 5% amiatt, mert a KGFB és az élet-biztosításom IS ugyanennél a biztosítónál van.
máj. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6: ahogy akarod...

1 vagyok

máj. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!