Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Cigis munkásszálló szagot,...

Cigis munkásszálló szagot, hogy lehet elnyomni albérletben?

Figyelt kérdés

Én idióta kivettem egy lakást nagyon olcsón, ahol mint kiderült, munkás emberek laktak egy ideig.

Amikor ott voltam, biztos gyors kereszthuzatot csinált a tulaj, nem éreztem a szagot.

Már kitakarítottam de ez a szag beleeszi magát mindenbe, a bőröm alá is. Hogy lehet tőle megszabadulni?


máj. 16. 10:20
 1/7 anonim válasza:
15%
El lehet menni úgy lehet elnyomni hercegnô.
máj. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Tapéta le, újra tapétázás/vagy festés, a fa bútorok,ablakok lemosása A-Z ig, a szőnyegek vagy kuka vagy vizes porszívózása többször. Kárpitos cuccok leginkább csere.
máj. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mindentudó99 ***** válasza:
23%
6 hónap szellőztetés. Függöny mosás kifestés folyamatos fertőtlenítés. Legfissítők. Sajna beleeszi a szag a bútirokba magát. Több hónap szellőztetes kell. Nyitott abkak éjjel nappal. Tapasztakat
máj. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Mondjuk egy festés, új tapéta, alapos ablak és ajtótakarítás sokat segítene. Ha van padlószönyeg, örökölt bútor, akkor elő a kárpit tisztítóval. 🤷 Téged se tanítottak meg takarítani, mi?
máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat de nem értem miért kell cinikusnak lenni.

Nyílván tudok takarítani de nem számoltam több napos vagy hetes plusz takarítással amikor kivettem. Azért írtam mert valakiknek lehet még hasznos, gyors módszere erre. Ennyi, urambocsá, hogy megmertem kérdezni!

Köszönöm a normálisan válaszolóknak!

máj. 16. 17:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Ózon generátor elvileg erre való. Szerintem érthető, hogy egy albérletet nem akar valaki újrafestetni... Egyébként meg felmosás és minden bútor kívül-belül áttörlése valami enyhe vegyszerrel, ami a felületének megfelelő.
máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Megtettem és…, leírom még ami most nagyon bevált, hátha valaki erre jár és neki is segít a felsoroltak mellett: áttörölni kicsit a falat és fehér öblítővel (fehérek a falak) lespriccelni. Nagyon jó illat van most!
máj. 17. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!