Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tudnatok ajanlani olyan...

Tudnatok ajanlani olyan oldalt ahol kepekkel illusztraljak hogyan kell kis kerek koszorut kesziteni?

Figyelt kérdés
Vettem a Tescoban egy kerek koszoru alapot es nem tudom hogy kossem ra a viragot illetve a fenyoagakat.Azaz elmeletben megy csak gyakorlatban...
2010. okt. 30. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Vékony drótot tudom ajánlani. A fenyőágakat ráhelyezed a koszorúalapra és dróttal körbetekered (spirálisan). Így a fenyőágak takarni fogják magát a drótot és az alapot is. A virágokat én úgy szoktam,hogy a virágfejbe szúrom szintén a vékony és apró darabokra vágott drótot és átszúrom az alapon. Vagy ragasztóval,ragasztópisztollyal könnyebb a terméseket/virágokat rátenni.
2010. okt. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az örökzöldekből -legalább kétféléből- kis "tuffokat" csinálsz. Ezek apró csokrocskák,a végüköm vékony dróttal összekötve. És ha már rengeteg van kész, akkor elkezdheted ezeket az apró csokrocskákat föltűzdelni úgy, mint a zsindelyt, vagy mint a hal pikkelye, fedésben legyenek és egy irányba haladjanak. Vastagabb száldrótból fogóval földarabolsz kb 8-10 cm barabokat, és meghajlítod, mint a hajtűt, de szorosra. Ezekkel a tűkkel lehet oda szúrni a csokrocskákat, és utána ragasztópisztollyal lehet a díszeket (termések, szárazvirágok, tobozok) fölragasztani a koszorúra. Az élővirág szárát vigágfejnél kezdve spirálosan lefelé egy marmadik vastagságú dróttal( vékonyabb mint a "hajtű", de vastagabb, mint a csokrocskák végét összefogó) megdrótozod, és így már beszúrhatod a koszorúba.

Eszközök kellenek hozzá: legalább 3 féle drót, metszőolló, ragasztópisztoly, drótvágó.

2010. okt. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi szepen!
2010. okt. 31. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!