Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Dohányosok, vagy cigifüstöt...

Dohányosok, vagy cigifüstöt kénytelen elviselők figyelem! Milyen abszolút hatékony, bevált és alkalmazott módszeretek van a dohány szagának eltüntetésére?

Figyelt kérdés

Az enyhe időjárásnál nem okoz gondot, hogy a teraszon gyújtsunk rá, mivel a házban (egyetértek vele) tabu a cigizés. De a hideg idő miatt, vagy egy nehezen megoldható munka miatt (laptopon dolgozom az étkezőben) olykor-olykor elszívok egy-két cigarettát a kinyitott ablak mellett a konyhában. Ilyenkor egy füstölőt, vagy illatosított mécsest is meggyújtok, de mégis érzik a nem dohányos családtagok a cigi szagát. Ti mit használtok, mivel próbáljátok közömbösíteni a cigi szagokat? Minden praktika, trükk, jó tanács, vagy szer érdekel, osszátok meg velem a technikátokat!

Kérem az olyan vicces hozzászólást mellőzni, hogy a legegyszerűbb módja, ha leszokunk a cigiről. Mindezt tudom, igazuk van és nem vitatkozom az ellentáborral, de sajnos akaratgyenge vagyok, pedig tisztában vagyok, hogy mennyi mindenre ártalmas!

Úgyhogy most csak a kiírt kérdésre kérem szíves válaszotokat; köszönöm!


2010. nov. 23. 15:55
1 2
 11/12 anonim válasza:
68%
A dohányzás büdös, természetellenes szokás. Ha nem bírod nélküle, tényleg akaatgyenge vagy, tulajdonképp drogos. Ugyan úgy legyilkolod magad mint azok, csak lassabban, és mellette keseríted egy csomó nem dohányzó ember életét, és károsítod mások egészségét. Végül is csak évente 30ezren halnak bele... Nem baj, csak akkor ne nyavajogjon senki hogy fogy a magyar. A válasz a konkrét kérdésre, egyszerűbb ha abbahagyod. Erős dohányos voltam, napi 2 doboz, demár 15 éve szabad vagyok tőle. "Jártam ott, ahol most te vagy", ezért megértelek, de csak egy megoldás van. Amúgy, amikor ti nem is érzitek, akkor is büdösek vagytok a cigitől. Ez nem leszólás, tény. Az igazság kicsit fáj, de szabaddá tesz! www.cikicigi.wordpress.com
2013. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Még annyi, hogy természetsen ez nem vicc, és nem csúfolódás.
2013. ápr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!