Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mikor rakjátok ki/fel a...

Mikor rakjátok ki/fel a karácsonyi dekorációkat?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
mi épp most fejeztük be a dekorálást:d
2010. dec. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Tegnap díszítettük fel a fát és a többit. Általában december 1-én szoktuk, de most kicsit elcsúsztunk.
2010. dec. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs pénzünk ilyen giccsekre, úgyhogy soha. Örülünk, ha apró ajándékokat tudunk venni.
2010. dec. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
fát?? ilyen korán?:O
2010. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk jövő hét elején lesz ablakcsere, talán utána, amikor már rend lesz.
2010. dec. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én most tettem ki nemrég, nem kell nagy dolgokra gondolni, a gyerekek szobájában néhány ablakmatrica, 1-1 világító dísz... A nappaliban a lépcső korlátján egy mászó mikulás, illetve az asztalon a koszorú. Ennyi a karácsonyi dekorációnk :)
2010. dec. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Múlt héten,advent első vasárnapjára öltöztettem díszbe a lakást. Pár plüss mikulás,hóember,csizma,angyalka,adventi koszorú, az ablakba világító dísz, az ajtóra pedig karácsonyi kopogtató került.
2010. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nálam egész évben fenn van az ablakon az égősor, mert ha elrakom, akkor összegubancolódik :D

mostanában egyre sűrűbben bekapcsolom.

más díszt nem teszek fel, nekem nincs felesleges pénzem ilyen dolgokra, és nem is érzem szükségét.

inkább szedem az ötleteket, hogy melyik családtagomnak milyen aprósággal tudnék örömet okozni :D

2010. dec. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!