Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Olcsó textilt hol lehet kapni...

Olcsó textilt hol lehet kapni Pesten? 390Ft?

Figyelt kérdés

Épp ma hallottam a buszmegállóban, hogy Pesten elvileg vannak 390Ft-os textilüzletek (vidéki vagyok). .. próbáltam rákeresni a neten de sajnos csak kevés sikerrel. Tudnátok segíteni, hogy Pesten pontosan hol vannak ezek az üzletek? vagy ha van esetleg tudnátok egy web cím adni...


Előre is köszönöm!


(Juj, támpontként: az egyik üzlet elvileg a Margit híd pesti hídfőjénél van a mekitől nem messze.... ezt hallottam csak ki a beszélgetésből, hátha valakinek így jobban beugrik)


2010. dec. 8. 23:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igen, az egyik a Jászai Mari térnél van, a körúton. Sajnos webcímet ne tudok, de a körúton van több ilyen üzlet is. Például a Baross utcánál is.

Felülsz a 4-es vagy 6-os villamosra és nézelődsz, többet i fogsz látni.

Honnan jönnél?

2010. dec. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Hát ez az amit még nem tudok :)

Elvileg vagy a déli pu-tól, vagy a népligettől, vagy a petőfi hídtól... :) persze ahol több ilyen boltot lehet találni. Igazság szerint nálunk az anyagok 1800 Ft/m től kezdődnek és amikor meghallottam hogy már lehet 390Ft tól kapni akkor igazán felcsillant a szemem :)


Esetleg nem tudod a bolt nevét? 390Ft-os bolt? Vagy más neve van? (neten rákeresnék, hátha megtalálom őket)

2010. dec. 8. 23:39
 3/14 anonim ***** válasza:

A bolt nevét nem tudom :-( olyanok vannak kiírva, hogy "Megőrültünk, Minden 390 Ft" ilyesmik.

Ha a Petőfi-hídtól jössz, akkor ott fel tudsz szállni a villamosra (4 vagy 6), végigvisz a körúton. Csak sasolni kell a boltokat :-) de van legalább 4-5 ilyen bolt a vili vonalán.

2010. dec. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Itt találsz címet: Megbolondultunk üzletek néven


[link]

2010. dec. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A Vámház körúton is van egy, az aranyos bolttól pár ház.
2010. dec. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ferenc körúton is van egy, az majdnem a Petőfi-hídnál van. A Mester utcánál kell leszállni, na inkább linkelek egy térképet: [link]


Ahol a világoskék pötty van, ott a bolt, a bank mellett (bank a sarkon), igyekeztem ügyes lenni, de nagyon nyomi lett a "rajz":)

2010. dec. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Utsó vagyok:)

[link]


Ez az:D

2010. dec. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Juj, de nagyon kedvesek vagytok!

Köszönöm szépen a címeket! Örök hálám! :)


Az egyik cím alapján - nektek köszönhetően : ) - még ezt találtam :

[link]


:)))


Gondolom akkor ez egy bolthálózat?!

És akkor jól sejtem, hogy ebből az üzletből is két fajta van? (mint a dm és a rossmann?) Az egyik a "megbolondultunk", a másik pedig az "I love textil"? :) Vagy mind a kettő egy és ugyanaz?

2010. dec. 9. 08:55
 9/14 anonim ***** válasza:

szia! nekem van eladó méterárum,vállalkozásból fennmaradt,1-7 méteres darabok,pamut,sötétítő függöny anyag,blúzselyem... 300-800HUF anyagtól függően... írhatsz ha gondolod... és ez mindenkire vonatkozik ;)

(Tatabánya,de posta megoldható)

2010. dec. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szinte minden közepes és nagyobb városban van anyagturkáló, ott vannak ilyen árak, mielőtt csak ezért kifizetsz egy halom pénzt az útiköltségre, nézz szét és érdeklődj így is. :D
2010. dec. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!