Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Alap lakásbiztosítás. Ha egy...

Alap lakásbiztosítás. Ha egy telken 2 ház van és a "fő" házon van biztosítás, akkor ha a másik lakással történik valami akkor arra nem terjed ki?

Figyelt kérdés

Leégett a lakásunk. És egy telken vagyunk a párom testvérével. Ő kötött lakásbiztosítást.mi kb.fél éve költöztünk vissza és megsem fordult a fejünkben,hogy biztosítást kössünk. :(

A párom testvére azt mondta,hogy az alapbiztosítás csak az ő házára vonatkozik....a felesége pedig,hogy szerinte mindenre ami a telken van. Tudnátok segíteni?


2011. jan. 26. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:

A kötvényt miért nem nézitek meg, hogy hány m2 ?

Rögtön kiderül, hogy egy házé, vagy kettőé.

2011. jan. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valóban meg kellene nézni a kötvényt! Mert pl. lakásbiztosításnál külön álló garázst is lehet biztosítani, bár nehezen hiszem, hogy két lakóházra szóljon a biztosítás. Szóval ne éld bele magad annyira! Sajnálom, ami történt, de őszintén megmondom én soha nem értettem, hogy miért nem kötnek egy alapbiztosítást az emberek 2000 forintért havonta. Annyit megér, hogy ne omoljon össze az életem, ha bármi történik!

Az, hogy mindenre ami a telken van szerintem hülyeség egyébként!

2011. jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!