Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vannak képek a falon egy...

Vannak képek a falon egy modern/minimál stílusú szoba falán?

Figyelt kérdés
Semmit sem tesznek fel, vagy max. lebegő polcot?
2011. jan. 26. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy nincsenek. Ahogy mondod az egész szobában csak a helység közepén olyan 150 cm magasan lebeg egy polc. Semmi több - ezért minimál.


Most komolyan: miért dogmák vagy stílusok alapján akarod berendezni otthonod? Ne azzal törődj hogy másnak mi felel meg. Rendezd be úgy hogy TE ott jól érezd magad.

2011. jan. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezeket pl. el tudnám képzelni, vagy mondjuk egy odaillő Vasarely reprodukciót.

De egy teljesen üres falfelületen nagyon jól mutatnak a mostanában divatos falmatricák is:

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jan. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már hogyne lennének. nálunk a nappaliban egy ikeás fekete-fehér karikás anyag van kifeszítve a kanapé fölé. a hálóban szintén fekete- fehér indamintás tapéta van a franciaágy szélességében a plafonig. és most kaptam két plakátot ami meg a két oldalra fog kerülni szigorúan fekete-fehér képek (Elvis és Audrey Hepburn). Azt teszel a falra amit szeretnél, csak letisztult formavilágú, vagy éppen a helység vagy a te stílusodhoz illő legyen.
2011. jan. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most vannak képek, de kicsit soknak érzem. Nekünk is van tapéta csík az ágy mögött a nappaliban, szemben lévő falon ez a 3 kép, de egy lebegő polc talán elég lenne. Igazán még nem láttam olyan képet, ami jobb lenne, de a mostani sem az igazi. Egy naptárból válogattam ki őket, előtte Andy Warhol képek voltak a keretben, de túl színesek voltak az új ülőgarnitúrához.
2011. jan. 28. 20:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Linkeld a képeket, meg a nappalit úgy könnyebb eldönteni hogy melyik kép, illik ehhez a stílushoz. És egy Andy Warhol tökéletes egy minimál lakásban, és sosem lehet túl színes, de ha mégis sokallod a nappaliba, a banános képe nagyon klasszul mutat bárhol.
2011. jan. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na, most sikerült találnom nagyon jó képeket!!! 200 Ft-ért vettem egy 2011-es naptárt és abból válogattam. A festő, Miró. Ez az egyik képe:


[link]

2011. febr. 21. 21:06
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez már nálunk készült:


[link]

2011. febr. 21. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!