Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy spóroljak a rezsin,...

Hogy spóroljak a rezsin, tippeket várok?

Figyelt kérdés

Fűtéshez nem használok már gázt - a mellettem lévő két lakás befűt, ez elfogadható hőt ad az épületben, kb 16 fok szokott lenni azért. Ja és majdhogy bundában járok otthon. Várom a nyarat. :)


A hűtő üres, a mélyhűtőt most ürítem, azt is lekapcsolom. Ezzel mennyit lehet spórolni, ha nem megy a hűtő?


Zuhanyzás: ezt meg a munkahelyen oldom meg :)


Adjatok még tippeket, tényleg kihúztam mindent, kivéve számítógép, internet ...


Ja TV-t nem nézek


2011. febr. 5. 23:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Brutális, hogy ennyire kell spórolni :S Nálunk amúgy kikapcsolták a gáz meg párszor az áramot is szóval itt sem jobb a helyzet. Bocsi, hogy érdemben nem tudtam válaszolni a kérdésedre.
2011. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Most épp a nagy fazék főzelékkel fűtöm be a szobámat ...
2011. febr. 5. 23:24
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Ne szórakozzunk már, kérem szépen...De tudod mit? Köttesd ki az internetet is. Ha ennyire csóró vagy, akkor minek? Meg legalább nem fogsz hülyeségeket kérdezni.
2011. febr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennél jobban nem hinném, hogy tudnál spórolni. Inkább a bevételedet kéne valahogy emelni. Pld. kiadni az egyik szobát albérlőnek? Hülyeség lenne?
2011. febr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nagy fagyasztóm volt és nem viccelek,de amióta nincs havi 2000ft-al kevesebb az áram.Amin nagyon lehet spórolni az a kaja.
2011. febr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
23:29: sajnos nem megy, mivel hűségnyilatkozatban vagyok ... :) amúgy megkérdezhetem a korodat?
2011. febr. 5. 23:52
 7/17 anonim ***** válasza:
36%

azért ez már kegyetlen spúrság. ennyire nem lehetsz rossz helyzetben.

a gyógyszer sem olcsó, jobban megéri fűteni.


ha ilyen kevés igényed van, akkor add ki a lakást és menj hajléktalanszállóra :P

nyáron meg visszaköltözöl, akkor nem kell fűteni.

így tervezed leélni az életedet?

2011. febr. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%
45 éves vagyok, munkámat tekintve jól menő céget vezetek. És ne haragudj, de nem tudom elhinni ezt az egészet. Nem akartam tiszteletlen lenni, de szerintem kamu ez az egész. Főleg hogy munkád is van. De cáfolj meg, ha tudsz. Én arra gondoltam, hogy annyi a siránkozó ember itt a fórumon, hogy csak irónia az egész.
2011. febr. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Spórolni nem lehet de ha asztali géped van nem laptopod, akkor azzal is valamennyire tudsz fűteni. Mikor december elején voltak a hidegek és nem volt fűtés én azzal fűtöttem a 9 négyzetméteres szobámat. :)
2011. febr. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mennyi jelenleg a rezsid?

Egyébként ha ennyire rosszul állsz, keresd meg egy barátod, hogy fogadjon be egy-két hétre, mert nem bírod fenntartani a lakásod. A lakásban kapcsolj le mindent, így nulla lesz a rezsid. Ez a legtutibb módszer :)

2011. febr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!