Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van Budapesten ténylegesen...

Van Budapesten ténylegesen olcsó költöztető?

Figyelt kérdés
Az olcsót úgy értem,hogy nem több tízezer forint.Persze értem,hogy drága,de ne az embert húzzák le.Legyen reális.Budapesten belül szeretnék költözni.Ha valakinek van valamilyen ötlete,tapasztalata,szívesen veszem.Köszi!
2011. febr. 15. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] Mi velük költöztünk tavaly, nagyon sokat megnéztünk, de árban ők voltak a legjobbak, és tényleg jól csinálták, nem volt annyira drága, mint a többi. Ja, és semmi nem tört el, és nem veszett el :)
2011. febr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, és a régi lakásban még a függönyeimet is leszedték (mert nem volt létránk), és az új lakásban meg felrakták a karnisokat a fiúk, tényleg nagyon rendesek voltak.
2011. febr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tavaly volt egy nagyon jónak mondható költöztetésünk. Két ember, egy kisteherautó. Egy menet 20 ezer forint volt, de fullosan felpakolva. (Kb. 20 kilométerre A-tól B-ig.)

Nem tudom ez számodra mennyire jó ár, de ha érdekel, írj egy privátot.

Akkoriban ez volt a lehető legolcsóbb, mindenféle óradíj vagy kiállási díj nélkül.

2011. febr. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mi őket választottuk anno: [link]


nagyon kulturált, szakértő fiatalemberek voltak, mindent a helyére tettek, ahogy kértem, beügyeskedték a gardróbomat is a kicentizett résbe, pont úgy, ahogy elképzeltem :D


szóval őket is érdemes felhívni :D

2011. febr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!