Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A törölköző száritó száritja...

A törölköző száritó száritja a levegőt?

Figyelt kérdés

Nincs fütés a fürdőszobában, most lambériáztattuk ki műanyag lambériával mert hideg és rőkönyös volt (ezt ajánlották és a legpenészesebb a plafon volt és lambériát oda is lehet tenni). Gondoltuk felteszünk egy törölköző szárritót, azt hiszem konnektorba kell dugni :)

Mik a tapasztalatok?


2011. febr. 21. 15:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Nem is tudom, lehet hogy nincs is olyan amit konnektorba kell dugni? Mert a neten csak beszerelhetőt találtam.

Milyen árban vannak egyáltalán?

2011. febr. 21. 15:12
 2/11 anonim ***** válasza:
A konnektorba dugható törölközőszárító ebben az esetben sajna xart sem fog érni, csak akkor érne, ha mindig be lenne dugva, és menne. Gondolom, nem cirkófütésetek van, mert akkor lenne radiátor a fürdőben is. A szép tiszta fal titka az egyenletes fűtés, és a jó szigetelés.
2011. febr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Én sem tudom, van-e elektromos. Nekünk gázos van, a cirkóra van kötve, ugyanúgy, mint a radiátorok. Meleg víz van benne, mint a radiátorban. De olyan jó, hogy a fürdőszobai radiátorunk le is van csavarva, mert önmagában a törölközőszárító is nagyon jól befűti.
2011. febr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nekünk nem központi fütés van, hanem konvektor. Eddig is ugy csináltuk, hogy ha fürödni akarunk, előtte bedugom az olajradiátort.

Akkor ugyanott leszek, ahol eddig....

Köszi

2011. febr. 21. 15:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, elektromossal, (ami nem állandóan fűt) nem mész semmire sajnos. :(
2011. febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mágegyszer, köszi :)

Majd fűt a szerelem....

2011. febr. 21. 15:22
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem, el kell, hogy keserítselek, de a műanyag lambériával önmagában csak rontottatok a helyzeten...a penész megmarad, csak nem fog látszódni. A penészedést egyébként önmagában fűtéssel nem, hanem a páratartalom csökkentésével lehet "legyőzni". Nekünk legalábbis sikerült. Mivel normális elektromos páramentesítőre (45-50ezer) nem jött össze a pénz vettünk egy páratartalom mérőt(2500-5000ft), és maradt a hagyományos módszer, szellőztetés naponta többször is, illetve a fürdőszoba ajtó a fürdés után egész éjjel nyitva marad így a pára nem záródik be kis helyre hanem eloszlik.

Nincs semmilyen fűtés a fürdőszobátokban amúgy?

2011. febr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán semmilyen fütés nincs a fürdőben. az a baj, hogy mindent megtettünk a penészedésért: vákuumos ablakok, diszperzit festés, és csak a szobában van konvektor, a konyhában szintén semmilyen fütés. kicsi gyerek van, igy huzatot sem tudok gyakran csinálni. Egyébként házrészünk van.
2011. febr. 21. 15:48
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi sem fütünk a fürdőben,nincs szigetelve a ház,és mégsincs penész!

Akkor most mi van?

Itt a páratartalommal van a baj, vagy azzal, hogy túl sok vizet szív fel a ház!Olyan mint egy szivacs!

Nem belülről kell szigetelni, hanem kívülről!

2011. febr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs fűtve akkor a pára lecsapódik a hideg falon és attól lesz penész.SAjnos nekünk is ilyen.tanácsot nem tudok adni mi remélhetőleg költözünk:)
2011. febr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!