Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Számitógép függő vagyok, mit...

Számitógép függő vagyok, mit tegyek?!

Figyelt kérdés

nagyon de nagyon sok mindent elpazaroltam az életemből hogy elkezdtem gépezni elég korán kezdtem és nem látom a kiutat... :( egy átlagos hétvégém abból áll hogy felkelek bekapcsolom a gépet és kockulok. Nincs egy igazi barátom se akihez mindig forduhatnék (a "való világan").Barátnőm sem volt még soha (pedig visszannézem az életemet lehetett volna rá lehetőségem). nagyon le szeretnék szokni a gépezésről és az akaraterőm megvan hozzá.


amiket eddig megtettem a változás felé:

-hétfőn és kedden sportolni járok

-próbálok a suliban összeismerkedni uj arcokkal a szünetekben.


amit szeretnék:

leszokni a gépezésről (Vagy legalábbis nagyon minimálisra csökkenteni a gép elött töltött órák számát)

Barátokat és egy berátnőt szeretnék.


kössz hogy végigolvastad kérlek vedd komolyan a kérdésemet ha válaszolsz rá.


2011. febr. 26. 18:29
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
16/f ez lemaradt
2011. febr. 26. 18:31
 2/18 anonim ***** válasza:
Fogd meg a tápkábelt, húzd ki a gépből és mond meg a szüleidnek, hogy jól rejtsék el. Tuti, hogy nem fogsz gépezni :)
2011. febr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Gondolom nem vagy egy szín 5-ös tanuló,szóval kezdj el tanulni,addig se lesz időd gépezni.Ha már megtanultál és van időd(bár nekem szinte az egész estémet elveszi néha a tanulás),akkor olvass valami könyvet/rajzolj.Lehetőleg vidd a szobádból a gépet...Amúgy a szüleid nem szoktak eltiltani?
2011. febr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

én a te helyedben kihúznám gépet, és szétszedném.

de ha megvan az akaraterőd akk csak annyi kell h

asztal-start-leállítás

2011. febr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
sajnos szüleim elváltak és anyukámékkal lakok és anyám van mikor éjfél után jön haza a munkából és így nehezen tudna eltiltani... másrészt én azért gépezek (legalábbis ugy érzem) mert semmi nem tud lekötni és így legalább gyorsan megy az idő... (talán itt kéne változtatnom)
2011. febr. 26. 18:39
 6/18 anonim válasza:

2. vagyok

Én is sokat gépeztem régebben,mert játszottam rajta...de rájöttem,hogy ez sokat ront mindenen,ezért most sokkal többet tanulok,sportolok és várom hogy bevásároljak egy jó nagyot ruhákból és stílust váltsak..hidd el sokkal jobb ez így,hogy már nem gépezek minden nap...Sok sikert neked is:)

2011. febr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Ja..és keress egy célt...például azt,hogy lesz egy csajod..ugye ahhoz sokat kell sportolni stb...vagy mondjuk javítani a jegyeken(ha kell)...

Amúgy hol laksz és mit szoktál csinálni a gépen..?(ha szabad kérdezni)

2011. febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi tippeket tényleg odaáig általában mindig el tudok jutni ha nagyon kell (vagy ha csak kicsit) ki tudom kapcsolni a gépet és tenni amit kell. csak alig van témám emberekkel tul sokat kockultam és szinte csak arról tudok beszélni (meg a rock zénéről:) és ugyebár kockulásról mostmár még véletlenül se szeretnék beszélni, másrészt nem lehet csak a zenéről beszélni
2011. febr. 26. 18:58
 9/18 A kérdező kommentje:
Dunakeszin lakok (Budapestől 6 megálló vonattal) és wow-zni szoktam amit mindenki utál de mostanában fel se nézek csak netezek meg ilyenek mint látod most se wowozok.. :D
2011. febr. 26. 19:00
 10/18 anonim válasza:
Wowoztam én is évekig eredetin, már nem játszok semmivel, egyszerűen nem érdekel egy játék sem, inkább csak simán net függő vagyok. Ha nincs net rendesen rosszúl érzem magam, pedig ez nem normális. Amúgy van barátnőm mindig is volt..ez soha nem volt nálam gond. 20 vagyok amúgy, wowról nehezen lehet leszokni, csak úgy ha 'delete' a karira...én is így csináltam mert még egyszer már úgysem kezded el elölről. Ha nagyon nem akarsz gépezni, akkor vidd ki a szobádból és nem fogsz tudni ennyi. Vagy add el.. :) 20f
2011. febr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!