Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a hisec...

Mi a véleményetek a hisec biztonsági bejárati ajtókról, jók, megéri ezt megvenni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 31. 20:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ilyen van - kisvárosi panellakásban lakunk, szóval nem milliárdokat kell védenünk :-) A korábbi ezer éves bejárati ajtónknál természetesen sokkal jobb. Ez elég jól hő és hangszigetel, a régi ajtón minden ki- és behallatszott, és ha valaki pl. dohányzott a lépcsőházban azt mi is éreztük a lakásban - ezek megszűntek. Vannak ennél sokkal jobb (és természetesen drágább) ajtók, de nekünk a célra megfelel és szerintem az ár/érték aránya is jó.
2011. márc. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Mi is panellben lakunk, épp az általad felsorolt okok miatt szeretnénk cserélni. A beszerelésen kívül milyen költségek vannak még? Mire számítsunk, kb. mennyi lesz mindennel együtt?

2011. márc. 31. 20:58
 3/17 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt benne az árban a takaróléc - de mi azt nem is kértük hozzá. Körbegletteltem, lefestettem ugyanolyanra, mint a fal mellette, így nem is látszik a beépítésnek nyoma sem. Kicsit időigényes volt a pepecselés vele, de ha jól emlékszem a mi sötét színű ajtónkhoz 15 ezer lett volna a takaróléc - így bőven megérte egy kicsit kínlódni vele. Egyébként ahol láttam a takaróleceket felszerelve nem nagyon tetszett, mert elütött a színe az ajtótól. A beépítés maga is gyorsan és zökkenőmentesen zajlott, kb. 2-3 óra hossza alatt kész volt az egész. A régi ajót pikk-pakk kiszedték, és nem volt vele nagy kosz sem - én nagy porra számítottam, de tényleg semmi nem volt. Szóval én nem bántam meg. (kb 1 éve van meg)
2011. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Na még azt kifelejtettem, hogy az egyetlen negatívuma (legalábbis számomra) hogy a réginél jóval magasabb a küszöb - hónapokig belerúgtam minden alkalommal, mire sikerült megszokni :-)
2011. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi, mégegyszer, a küszöböt majd megszokjuk :) De muszáj kicseréltetnünk az ajtót, mert a régi már eléggé el van vetemedve és fél-1 cm-s rések vannak, így ha a lépcsőházban ég a villany, bevilágít :S
2011. márc. 31. 21:26
 6/17 anonim ***** válasza:

Sajnos ezek KAMU "biztonsági" ajtók!!

A májkrémkonzervnek, vastagabb az anyaga!!!!!!!

A belseje papírral van kitömve.


A pároméknál 2 év után már lemállott a festék és a gumitömítés is szétszakadozott.

2011. márc. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Szia!


Az övéké is ilyen hi-sec gyártmányú ajtó volt? Ha ez nem jó, te milyet ajánlassz?


Köszi!

2011. ápr. 1. 09:11
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Háhhhh....Utolsó kommentelővel egyet értek!


De amikor Én kimertem ilyen véleményt írni hasonló kérdéhez akor le lettem hülyézve.Hozzátettem pedig,hogy a közlei rokonságból(párom(3éve ezzel foglalkozik) és még 4 rokon(10-15 éves tapasztalattal) is)mint gyártottak mind a mai napig beépítenek.


Szó szerint le lettem végeredményben birkázva mert közöltem,hogy aki ért hozzá (rá specializált tolvaj csíra)

az kinyitja mint a pinty egy konzervnyitóval!


Ugyan annyit érsz el mint a natúr sima műanyaggal.Semmivel nem jobb vagy rosszabb.

Azért hozzáteszem ,hogy van olyan biztonsági ajtó ami bomba jó de annak az ára se az átlag magyar embernek való.

2011. ápr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Szia! Én írtam, hogy KAMU biztonsági ajtók!!


Sajnos láttam szétszedett állapotban a B@umaxban.

Vékony sz@r anyag és hullámpapírral van kitömve belülről!


A Y*utube is tele van vele, ahogyan egy hat év körüli kislány, egy konzervnyitóval könnyedén körbevágja a "biztonsági zárat"...


Az ajtó mellé tett kalapácsolgatás, csavarhúzózás,

meg egy nagy kamus, színjáték csak!!


EZ AZ AJTÓ CSAK EGY DEKORÁCIÓ!!!

NEM VÉD MEG SEMMITŐL!

2011. ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Értem, megnéztem a konzervnyitós videót is, de ha ennyire rossz ez az ajtó, a MABISZ miért adja az ajánlását hozzá?
2011. ápr. 3. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!