Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesti 2001-es lomtalanítás...

Budapesti 2001-es lomtalanításokról szívesen várok BÁRMILYEN infót, időpontokat? Ha bármelyik kerületben, bármikor lenne lomtalanítás arról szívesen várok információt.

Figyelt kérdés
Lomtalanítási időpontok azért fontosak számomra, mert sajnos nagyon sokan dobnak ki KÖNYVEKET az emberek és ezeket szeretném megmentem...
2011. ápr. 1. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
akarodmondani 2011-es
2011. ápr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az utóbbi időben már nem teszik közzé a a médiákban a lomtalanítási időpontokat, nehogy a sok "hivatásos" beszerző fel tudjon készülni rá. Majd az "utolsó pillanatban" küldik ki a tulajdonosoknak, lakásszövetkezeteknek az értesítőt. Sajnos még nem kaptunk ilyet.
2011. ápr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát az jó régen volt már. De így nem is értem a kérdést.

Egyébként nem véletlenül nem verik nagy dobra hogy mikor lesz. Ne túrd szét a szemetet! Felőlem guberálhatsz, csak ne dobálj szét mindent! Úgy hagyd ott a szemétkupacot, ahogy találtad! Ezzel szerintem sokunknak megspórolsz némi bosszúságot.

2011. ápr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen 2011-es lomtalanítás érdekelne.

Mint fent leírtam, nem turkálni megyek hanem könyveket össze szedni. Elég könnyű észre venni a szemét közt meg általában egy helyre van leb@szva (sajnos).


Én találtam már 4000Ft-os (könyvesbolt ár) könyvet a szemétben Ken Folet: Katedrális. De ezen kívül már Bibliát is találtam ami vakírással van írva! Trainspoting filmet könyvben, Monthy Pyton-ról könyvet. És még hosszú lenne a sor. Mesekönyvek vagy éppen szépirodalmi kötelező olvasmányokat szintén hibátlan állapotban.

De Liszt Ferenc és Bach bakeliteket is találtam már tökéletes állapotban.

2011. ápr. 2. 01:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Segíteni sajnos nem tudok, csak gratulálni, amiért megmented a könyveket, igazán nemes cselekedet. Én semmilyen könyvet nem dobnék ki, inkább elajándékoznám, vagy ha mást nem, hát ingyen leadnám egy antikváriumba.

De igazából minden használható dolgot sajnálok, amit az emberek kidobnak. Iszonyú környezetszennyezés és pazarlás. Nagyon sok ember örülne ezeknek a tárgyaknak. Amit viszont a guberálók művelnek, az tényleg disznóság!

Bocs az offért!

2011. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!