Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen munkák azok, amit...

Milyen munkák azok, amit magatok megcsináltok és mihez hívtok szakembert?

Figyelt kérdés
Pl. vízvezetékszerelés, elektromos hálózat, kisebb kőművesmunkák, bútorok összeszerelése, beépített bútorok készítése, nyílászárócsere, festés-tapétázás, parkettázás, nagytakarítás
2011. ápr. 27. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

vízvezetékszerelés-rokonnal csinálja a párom

elektromos hálozat- a párom csinálja mert villanyszerelő

kisebb kőművesmunkák- ha belső falazásra gondolsz akkor szintén rokoni segítséggel csináljuk meg

- bútorok összeszerelése- mi csináljuk..

- beépített bútorok készítése -rokonnal csinálnánk meg hiszen asztalos,és ez a munkája

- , nyílászárócsere,- ablak cserénél szakembert hívnánk,ajtó cserénél mi megoldjuk..

- festés-tapétázás,- ezt még én is megcsinálom nő létemre..elég "profi" vagyok már benne...

- parkettázás- rokon segítségét kérnénk

- nagytakarítás- mi csináljuk..

- csempézés- mivel csak kis felületen csempézek így megcsinálom én is..

-padlólapozás- szakember segítségét kérnénk.

2011. ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gázszerelésen kivül mindent megcsinálok.....
2011. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

- Vízvezetékszerelés: kisebb munkákat megcsinálok. Pl legutóbb a pincébe cseréltem ki egy összerozsdásodott elzárószelepet és beépíttettem egy vízszűrős nyomáscsökkentőt. Itt még hagyományos horganyzott csöves a vezeték.

Két éve a lakószinten kicseréltettük az egészet alupexre. Ezt csak azért nem én csináltam, mert nincs hozzá présgépem, vágóm, kalibrálóm, stb. Kölcsönözni meg nem tudtam hol lehet ilyet.


- Villanyszerelés: szintén kisebb dolgokat, mint kapcsolók, konnektorok cseréje, vagy pl egy kompresszort hajtó villanymotor tönkrement kondenzátorának cseréjét megcsinálok magam.


- Kisebb kőműves munkák: Pincét vakoltam. Szétmálló lábazatot felújítottam. Víz-gáz szerelés után a kivésett vakolatot én javítottam. Ajtócsere után szintén.


- Bútorok összeszerelése: Az utóbbi időben egy előszobaszekrényt, egy komplett szekrénysort és egy íróasztalt raktam össze.


- Beépített bútorok készítése: Erre még nem volt példa, hogy én s.k. csinálnám. Ezt lehet, inkább csináltatnám.


- Nyílászárócsere: Megoldottam magam.


- Festés, mázolás, tapétázás: természetesen én csináltam az egész házban. Nem bonyolult dolog.


- Parkettázni még nem parkettáztam, de burkolni (csempézés, padlólapozás), már burkoltam.


- Nagytakarítani is én szoktam.


- Legközelebb ilyen nagyobb munkának a ház külső hőszigetelését tervezem saját kezűleg.

2011. ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egyedül a gázhoz hívok szerelőt,ahhoz nem értek sajnos.

Illetve ha a villany hálózatot kellene megcsinálni(vagyis bevezetni a villanyt) azt szakira bíznám,de minden mást meg csinálok én is itthon.Akár kőműves meló,akár nyílászáró csere.

2011. ápr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!