Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van valakinek ötlete, hogy...

Van valakinek ötlete, hogy német rokonoknak 50. házassági évfordulóra mit adjunk ajándékba?

Figyelt kérdés

Arra gondoltunk, hogy egy nagy zsolnay tányér, amire némmtül rá van írva, hogy boldog 50. házassági évfordulót+ név stb... De nem tudjuk, hogy ez megoldható -e...

Ha bárkinek van ötlete az írjon légyszi!!


Előre is köszönöm!


2011. ápr. 28. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyén függö, ha szeretik a porcelánt ez jó ötlet, ha nem szeretik föleg az olyat amit még használni sem fognak akkor nem túl jó ötlet.

Mostanában sok német rokonnak volt ilyesmi itt a család nagydolgot nem vett nekik.

(férjem német)

anyóséknak volt pár éve a 25-ik. pénzt kaptak és sok vicces dolgot, minden ezüst volt, vagy bevonták alufoliávval. egy nagy parti volt de túlzások nem voltak.

Nagymamiéknak tavaly volt nekik az volt a családtól hogy együtt az egész család elutazott egy nyaralóba és ott volt mindenki.meg ök is pénzt kaptak + apróságokat.


én már voltam jó pár partyn de mindenhol pénzt kérnek, egyedül egy unokatesó (10 éves) keresztelöjére nem engedtem pénzt adni, mi karkötöt adtunk, de a 10 éves lány is kapott egy csomó pénzt. esküvökön is mindig pénz.


én utálom a pénzt, így mindig próbálok kitalálni olyat ami hozzá illik az ünnepelendökhöz.

2011. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A németek szeretik a porcelánt. (főleg akik 70 felettiek)

nem tudom mikor lesz, azért egy 3 hónap átfutási idővel számoljatok.

bár ha egy zsolnay kávéskészletet vesztek (illetve teásat, mert ugye a németek nagy csészéből hosszúkávét isznak) az is nagyon jó ajándék.

2011. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!