Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szárnyas hangyák ellen hogy,...

Szárnyas hangyák ellen hogy, mivel?

Figyelt kérdés
Megint itt a jóidő és megint előjöttek, kellene valami hatásos tipp, amivel lehet ellenük védekezni, mert a hangyairtó spray csak megöli őket ugyebár, én meg már azt sem szeretném, hogy megjelenjenek.
2011. máj. 31. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem álltok neki felújításnak, akkor meg fognak jelenni. Viszont spray-nél jobb a por! Mert a spray csak egy utólagos pusztítás, mikor már mindenfelé vannak...


Én úgy szoktam, hogy nagytakarításkor (amikor ugye minden bútort elmozdítunk) végig a falhoz (ahol lyukak vannak, amiken bejönnek a hangyák)odaszórok jó adag port, és utána tolom vissza a szekrényt, ágyat, stb.


És ha kisebb takarítások vannak, és sejtem, hogy jönni fognak a hangyák, akkor ilyenkor is szórok az elérhető helyekre a falhoz (többnyire szőnyeg alá).


Nekünk régi a ház, és a hajópadló is elég vacak már, ezért bejönnek. Fel kell újítani, betapasztani az összes rést... De kinek van arra pénze.

2011. jún. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A "szárnyas" hangyák megjelenése azt jelzi,hogy a hangyák rajzanak.Vagyis a hangyák új helyet keresnek maguknak,ezért vonulnak mindenfele.Nem tudod megakadályozni,hogy jöjjenek,csak ki tudod nyÍrni vagy meg tudod fogni őket.Egy fél pohár édes szörp a vonulási útjukba 2 nap alatt megoldja a hangyainváziót.Nem humánus,de a chemotox sem az.
2011. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a kígyóuborkát sem szeretik a hangyák
2011. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
tudom nem mostani kérdés! csak én is most kerestem rà, h mi is lenne a jó!ACETON! màsnapra 1 se volt!
2014. jún. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!