Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kijön a tinta a ruhából?

Kijön a tinta a ruhából?

Figyelt kérdés

Pár napja rá ment, pár pötty fekete színű zselés toll tinta a fehér&szürke vászon anyagú rövid nadrágomra.

Azt szeretném kérdezni, hogy sima mosással kijön belőle vagy valami speciális mosópor kell hozzá vagy alapból ki sem jön?


2011. jún. 2. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Ecetes ollóval kijön!
2011. jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
79%

Citromlével próbáld meg!

És az első kommentelő nagyon humoros -.-"

2011. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak üzenem,: Ha poénkodni akarsz azzal nincs semmi gond, csak akkor valami vicceset mondj már -.-
2011. jún. 2. 21:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen tinta. A sima golyóstoll-tinta kijön mosáskor. A vegytinta nem.
2011. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Amway pre-wash spray kiveszi.
2011. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
tudodmit? először engedj rá hideg vizet majd hozd a mosogatószert a konhából és kend be a foltot és csiszkáld össze utána be a mosógépba a ruhákal eggyütt és menjen egy normál programon jah és ne legyen a gép megtömve na jó mosást kívánok remélem sikerül kiszedni a foltot :)
2011. jún. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Valamikor, amikor még nem voltak ilyen puccos tisztítószerek, a férjem ingzsebéből (ami a beledugott tolltól mindig tintás volt) technokol ragasztóval szedtem ki!! tintafoltra a ragasztó (nem vicc!)aztán a ragasztót ki lehet oldószerrel szedni. Ha nem hiszed, próbáld ki egy eldobható, betintázott rongydarabon, mielőtt a nadrágodhoz fognál.
2011. jún. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Én egyszer a halványzöld nadrágomból - igaz a kék golyóstollat - tejjel szedtem ki. Ráöntöttem a foltra, kicsit összedörzsöltem és úgy kijött belőle, hogy szinte nem hittem a szememnek. Aztán persze be a mosógépbe, nehogy akkor meg a tej hagyjon zsírfoltot.
2011. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha fenti hajmeresztő praktikák ellenére még mindig makacsul virítana gatyódon a folt, akkor a Kálvin téren lévő édesség diszkontban találsz speciális vegyszereket, szinte mindenre van a HG-nek kifejlesztett tisztítószere, így külön rozsdafoltra, tintafoltra, kövön elfolyt zsírra vagy olajra stb. Ebben a szerben nem fogsz csalódni.
2011. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!