Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Óvodás korú gyerekeknek...

Óvodás korú gyerekeknek milyen általunk készített ajándékokat lehet adni?

Figyelt kérdés

Pontosabban mint leendő óvónéni kérem a segítségeteket!Az egyik feladatom, hogy milyen általunk könnyedén(de nem túl..)elkészített, viszonylag maradandó apróságokat lehet adni az "apróságoknak" különböző alkalmakra.Mint pl: születésnap,farsang,húsvét,gyereknap,évzáró.

Előre is köszönöm! :)


2009. márc. 25. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Fakanálból készített bábok?


A kérdés elolvasásakor ez ugrott be azonnalra.

2009. márc. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
59%
Mi oviban szép rajzokat kaptunk. Általában állatosakat. Valamilyen mesekönyvből másolta nekünk az ovónéni. Erre még most is emlékszem. :D
2009. márc. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

papírforgó hurkapálcán,süthető gyurmából kis alakzat, szívószálra papírból "virág"

érdemes megvenni a kreatív füzetkékből egy párat az tele van ilyesmivel, menj be egy hobbiboltba és ha csak átlapozod a füzeteket ( meg se kell venni ) már van egy csomó ötlet, meg hát az hogy hoygan is készítsd el.

2009. márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors és hasznos tippeket! :)

A rajzok tényleg nagyon szépek lehetnek,de egy kicsit tartósabbra gondoltam.De mégegyszer köszi mindenkinek!

2009. márc. 25. 10:54
 5/12 anonim válasza:
59%

Mi mindegyik év végén kaptunk egy csoportképet, rajta volt mindenki a dadustól kezdve a kertészbácsiig, és a legutolsó évben a csoportkép mellé kaptunk az oviról is fényképet. Volt ballagó kistáskánk, abban a képek, egy idézet rajzzal és pogi! :) Még mindig megvan, nagyon szép emlék, pedig már 30 éves vagyok!

Nem rémlik, hogy év közben "tárgyi" emlékeket kaptunk volna, húsvétkor,karácsonykor együtt rajzoltunk - óvónéni segített, de inkább mi csináltuk magunknak az apróságokat (tojásfestés, gesztenyéből emberke); sok zenét, mesét hallgattunk és sokat kirándultunk, az biztos! Jóó, volt csoki tojás, mikulás, de pl farsangkor az óvónénik sütöttek. Másra nem emlékszem.

2009. márc. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Az ovis fiaim papírsárkányt készítettek az unokatesóknak = könnyen elkészíthető, ráadásul nagyon népszerű volt.
2009. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
61%
Személyre szóló lehet egy kispárna, ráaplikálva vagy hímezve az ovis jele, ha még létezik a jelrendszer.De biztosan örülnének egy kis képeskönyvnek is, akár s.k. benne több vidám fénykép, vagy csoportkép.A kéz, vagy ujjbáb is.Én a gyerekeimtől sok ovis ajándékot kaptam, mert szerintem inkább velük kellene sok mindent csinálni,hogy az adás örömét erősítsük, hiszen szülinapra kap bőven a családtól.Egyik legkedvesebb ajándékom a fiamtól egy agyaglap (falikép), amelybe a kicsi kezét belenyomta az óvónéni és így megörökítették.
2009. márc. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
50%
Bármit ami hasznos és praktikus,csak ne legyen törékeny,PL:rajz,kivágott figura vagy bármi kivágott rajzolt képek,mesekönyv,saját kép készitése saját kerettel,stb....ami találékony
2009. márc. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Nekem még oviban rajzolt az óvónén :D Szerintem tartós, mert nekem még mindig megvan :D

15/L

2009. márc. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Origamival lehet hajtogatni állatokat, képkeret de az üvegre te festenél üvegfestékkel, só-liszt gyurma medál gyönggyel kirakva. Kedves báb, vagy babzsák Remélem sikerült néhány hasznos ötletet adni.
2009. ápr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!