Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a házakról?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyet szeretnének venni a szüleim.nekem is tetszik csak nem tudom,hogy mennyire jó.Kicsit zsúfoltnak tűnik.Meg hát kicsinek.Van itt olyan aki találkozott ilyennel?

Mi a véleményetek?Szerintetek egy 3 fős családnak ez jó?


2011. júl. 5. 13:32
1 2
 1/12 anonim válasza:

Kérdés, hogy neked és a férjednek és gyerekednek, vagy nektek 3ótoknak a szüleiddel...

Mert nem mindegy. Ha nekem akarnának ilyet venni, hogy ez lesz a lakásom, akkor köszön nem! Nem azért, mert nem tetszik, hanem mert ne ők akarják megmondani, hogy milyenben éljek majd.

2011. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Na ne! Ez nem ház.
2011. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első:


Én a szüleimmel élek 17 éves vagyok és ilyenbe szeretnének költözni,mert a mostani túl nagy.3-na voltunk testvérek és most van 2 üres szoba amit télen ugyan úgy fűteni kell,mert lehűti a lakást ha nem fűtjük be.Meg hát nagy a rezsi is és kisebbe szeretnénk költözni.Nekünk ezek nagyon tetszenek.


Második: Ez miért nem ház?Szerintem tök jól néznek ki.Mondjuk elejénte én is azt mondtam,hogy ez nem ház hasnem nyaraló,de aztán körbe néztem a galériában és tényleg jól megtudja csinálni a cég.

2011. júl. 5. 13:57
 4/12 anonim ***** válasza:

Amerikában nagy divat a mobilház, én nem tudok róla sokat mondani. Tudni kell, hogy mekkora, mennyibe kerül, milyen a hőszigetelés, hogyan viseli a sok esőt. Ha jól látom, egy 3x8-as méretű 2,5 millió, az egy nappali mérete. Egy 6x8-asban már elfér 3 ember, ha 5 millió az ára, az még rendben is van, de a fenti egyéb kérdések még mindig érvényesek.

A garancia csak 5 év, ami nem sok. Ezek szerint ennyi idő után számítani lehet valamiféle szerkezeti kárra, talán akkorára, aminek a javítása nem kifizetődő. Mobil házat csak az vesz, aki gyakran költözik, de nem akar albérletbe menni. Személy szerint nem kellene, ahhoz túl drága és bizonytalan.

2011. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Egy jó telken szerintem tökéletes, ennél sokkal rosszabak is vannak hidd el:-)
2011. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Szerintem ne! Inkább menjetek panelba!
2011. júl. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy 6x8-as árából már szerkezetkész házat építek,ami házból van és 70nm
2011. júl. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De hol?
2011. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy üres telken bárhol az országban
2011. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha nincsenek extra igényeitek, akkor jó. Mi most panelozunk, 7 millió a lakás, 38 nm. Jelenleg ketten lakjuk, de laktuk már négyen is, az kicsit szűkös volt, de el lehetett férni. Most kettőnknek meg tökéletes.

Ha hasonló árból ki lehet hozni és nem nagyságrendekkel több a fűtése, akkor szerintem megéri. Hiszen van udvarotok is hozzá. Ezen kívül azt is számításba kell venni, hogy te még pár évig a szüleiddel élsz, de utána jó eséllyel kirepülsz. Nekik kettejüknek meg teljesen jó egy ilyen kis ház. Nincsenek vele nagy munkák, hamar megvan a takarítás (idős korban ez fontos szempont lehet), és minden bizonnyal a felújítása is olcsóbb - ha csak azzal számolunk, hogy adott esetben egy tetőcsere milliós tétel, máris megéri.

2011. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!