Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A lenti válaszadót keresem...

A lenti válaszadót keresem SEPTIFOS ügyben? Sajnos nem engedélyezett a privát e-mail írása. A Septifosnak kétféle kivitele van. A pottyantós WC karbantartásról szeretnék többet metudni.

Figyelt kérdés
"Mi a Septifos Vigor nevű granulátumot használjuk,-jó eredménnyel. Ez az "emésztő-derítő" aknát dolgozza meg, hatásosan bontja a szilárd szennyet. A másik Septifos készítmény az "árnyékszék"(pottyantós budi) kezelésére szolgál. A kettő nem helyettesíti egymást!"
2011. júl. 7. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

google


[link]


minden le van írva.

2011. júl. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Itt nem írja, hogy a SEPTIPOS alkalmas kerti WC tisztítására. Ezek szerint ezért nem tapasztaltam változás, amikor beleszórtam.
2011. júl. 7. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:

fuss neki még egyszer, amíg ezt nem olvasod


"Udvari WC. Öntsünk be egyszerre, egyenletesen elszórva, mind a négy zacskó tartalmát. A felhalmozódott ürülék jelentős része cseppfolyóssá, folyékonnyá és szagtalanná válik. Az udvari WC rendszeres használata esetén, a szükséglet szerint a kezelést minden két hónapban, egyszer ismételjük meg.

Kémiai – Hordozható WC. Rendszeres használata esetén, hetenként 1 – 1 zacskó.


Az adagolókanál mintegy 18 g-ot tartalmaz, tehát a doboz tartalma mintegy 76 adagoló vagy merőkanál. Tartsuk a dobozt lezárva, nedvességtől óvva, száraz helyen. KANADAI TERMÉK, Országos Közegészségügyi Intézet eng. Száma: 11455/91.

Nedvességtől óvva minőségét korlátlan ideig megőrzi."

2011. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bizonyára elkerülte a figyelmed, én a SEPTIFOS felől érdeklődtem (ugyanis azt adtak az üzletben, mondván, ez is ugyan azt tudja, de nem csinál SEMMIT), nem a septonic felől. A septonic leírásában valóban megtalálható az általad idézet szövegrész Tehát, te nézd meg jobban!
2011. júl. 9. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!