Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nehezen folyik le a víz a...

Nehezen folyik le a víz a zuhanykabinunkba. Mivel lehet segíteni hogy könnyen lefolyjon a víz?

Figyelt kérdés

Ma vettem Tiret turbo-t de nem használt.. és még drága is volt.

Így maradtam az ecet+szódabikarbóna kombinációjánál.De olyanra lenne szükségem ami valóban már elsőre használ.Azt se mondhatni hogy sok haj lenne benne, mert alig...


2011. júl. 15. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tökéletes a Tiret is, csak nem úgy kell használni, ahogyan rá van írva, úgy tényleg nem ér semmit. Este kell a lefolyóba önteni, egész éjszakára benne hagyni, utána a tussal forró vizet beleengedni, és már megy is le pikkpakk a víz.
2011. júl. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja és az egész flakonnal bele kell dönteni.
2011. júl. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én nem sokat öntöttem bele, azért ahhoz nem túl olcsó hogy az egészet beleöntsem, a felét írta én csak negyedét öntöttem és az állt kb 25 percig, mert 30 p volt a max ami rá volt yrva
2011. júl. 15. 23:33
 4/11 A kérdező kommentje:
*írva
2011. júl. 15. 23:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Tudom, én is úgy próbáltam először, úgy tényleg nem mozdított meg semmit. Az egész flakon kell, és egész éjszakára. Az áráról meg annyit, hogy ha egyszer beledöntötted, jó néhány hónapig tutira nem lesz megint gondod rá. Egy lefolyó normális használat mellett nem egyhamar dugul el.
2011. júl. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
ha kertes házban laksz akkor a kerti slagot belenyomod a lefolyóba és jó erősen kicsapatod,
2011. júl. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Se nem alumínium, se nem ólom, hanem nátrium hidroxid és nátrium-lauril-etoxilát van a lefolyó tisztító porokban, ami vízzel érintkezve felforrósodik, és erős lúgot képez, ami oldja a zsírokat a lefolyóban.


Pl. Mirax, ROHR-P

2011. júl. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

már ajánlottam párszor itt az oldalon: Mr Mattes. nagy sárga műanyag flakonban van, granulátum. a teszkóban és az auchanban is lehet kapni, egy nagy doboz kb 500 ft, és jó sokáig elég, mert kevés kell belőle.

nyom nélkül tünteti el a hajat és már szötymőt, ami a lefolyóban van.


úgy szoktam csinálni, hogy beleöntöm, teszek rá hipót, vagy dugulásoldót, és hagyom pezsegni. kegyetlen gázok jönnek belőle, szóval csak maszkban, nyitott ablaknál nyomasd.

2011. júl. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hatásos volt egész éjszakára benne hagytam, reggel csak folyt a víz lefelé :) köszi a tippet
2011. júl. 19. 21:04
 10/11 anonim ***** válasza:
a Mattes hatott? na mondom én :) tényleg mindent felold :)
2011. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!