Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehet, hogy átvert engem a...

Lehet, hogy átvert engem a vízmű? Amióta kicserélték a vízórát,50%-kal több a vízfogyasztásunk, pedig semmi olyat nem csinálunk, ami ezt indokolná, továbbá, a vízóra megáll, ha nem folyik a víz sehol, tehát nem csőtörés.

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet, hogy az előző vízóra hibás volt, és 50%-kal kevesebbet mutatott a valósnál.
2011. júl. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, de azért jobb szeretném az előbbit... Van valakinek hasonló tapasztalata vízművel vagy egyszerűen csak hibás vízórával kapcsolatban?
2011. júl. 31. 12:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Anyuméknál is lecserélték, majd a következő vízszámla 10ezerrel több lett...


Kiderült, hogy rossz volt a tömítés, és nagyon nagyon lassan, de biztosan csöpögött az aknába...


Kijöttek, a hibát elhárították, a csekket nem kellett befizetni, csak átlagoltak, hogy egy hónapba mennyit fizetnek, és anynit kellett.

2011. júl. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát igen, őszinte részvétem.

Nekem a vízóra csere óta (1,5 hónap) 85 m3 vizem folyt el a kerticsapnál, ami 2 m-re van. Még most sem tudom hova tenni a dolgot, mert azt nem érintette a vízóra csere, de tényleg akkortól volt (mire észrevettem) :((((

Egyébként az összes szolgáltatóval tele van a pulóverem !!!!

2011. aug. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!