Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a fagyasztószekr...

Mi baja lehet a fagyasztószekrényemnek?

Figyelt kérdés
Whirlpool fagyasztónk van, 4 hónapja vettük. Nem tudom mióta (mert fal mellett volt, azt az oldalát nem nézegettem) bal oldalt, alulról olyan fél méteres magasságban egy kicsi (kb tenyérnyi) foltban párás az oldala. Csak ott. Mi ez? Vajon ez valami hiba? A másik bajom vele, hogy úgy érzem túl sokszor kapcsol be és elég sokáig megy. Lehet állítani mennyire fagyasszon, eléggé letekertem, mégis folyton megy. Valaki tud tanácsot adni? Mivel Intersparos, nem akarom visszavinni még, elég bonyolult lenne belőle mindent kipakolni, leolvasztani, először tudnom kéne van-e egyáltalán baja. Egyébként fagyaszt, nem jegesedik, más gondja nincs.
2011. aug. 2. 19:43
 1/4 anonim válasza:
a hűtés a hő elvonásával jön létre a belsejében hő keletkezik valószínű,hogy emiatt párásodik, de én szakemberrel megnézetném.
2011. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben még 4 hónapos arra van garancia,én kihívnám a szerelőt és megnézetném vele,hogy mi a gond.Ha melegebb a levegő a rendes hűtő is tovább megy,legalább is nálam.
2011. aug. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd alaposan körbe, ha kell az ujjaddal tapogasd le az ajtaján a tömítő gumírozást, lehet, akár csak fél cm is deformálódott rész, ahol becsukódás után nem zár rendesen. Ilyen oka is lehet, hogy sokat megy a hűtő, és páralecsapódás jelentkezik. Ez esetben elegendő csak az ajtó-tömítést cserélni.
2011. aug. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rossz a szigetelése, kiengedi a hideget.
2011. aug. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!