Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kihez forduljunk ha mindkét...

Kihez forduljunk ha mindkét szomszédunkban patkányok vannak és hiába szólunk nem csinálnak semmit?

Figyelt kérdés
a mi telkünk meg átjáró terület a patkányoknak mit csináljunk el vagyunk keseredve
2011. aug. 26. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Tegyél ki patkánycsapdát a saját területedre, és jelezd az ÁNTSZ-nél, amelyik kényszerirtást fog végeztetni
2011. aug. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy a szomszédodban vannak?
2011. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azonnal szólni kell az ÁNTSZ-nek.
2011. aug. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajnos vidéken , kertes-házaknál nem ritka a patkány.Patkány méreggel lehet irtani, ami nem olcsó, mert folyamatosan ki kell helyezni. Ezt minden szomszédnak meg kellene tenni. Bebizonyítani, hogy honnan jön az állat, nagyon nehéz.

Ti is azt tudjátok tenni, hogy állandóan etetitek őket.

2011. aug. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ráadásul olyan mérget kell kitenni, amihez más állat nem férhet hozzá, mert aki megmérgezi más macskáját véletlenül, könnyen a bíróság előtt találja magát.

Én azért sem tennék ki mérget(lyukas dobozban sem), mert gyerekem van és az esélyét sem akarom megadni, hogy hozzáférhessen. Az oldja meg a problémát, aki okozta, és ne a szenvedő alanyok, ha meg nem hajlandó rá felszólítás ellenére is, ott a jogi út.

2011. aug. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és az ÁNTSZ kijön akkor?
2011. aug. 26. 15:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Bizony.
2011. aug. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de ez ha jól tudom csak fővárosban van ilyen szervezet ami elvégzi vidéken nincs vagy nem jól tudom? mi vidéken élünk
2011. aug. 26. 15:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Rágcsálóírtás minden területen van, ugyanis ez a cégeknek kötelező.

Hogy ki okozta a problémát? Jóisten mert ő teremtette a patkányt??? :D

Az okozza a problémát aki nem írtja... Igen kedves kérdező, ha nálad felbukkannak és te nem teszel a saját területeden semmit hogy írtsd, akkor te is ugyanúgy fenntartója vagy a problémának.

2011. aug. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én kis költségverésű megoldás:csapóvas a dög szeneslapátra és parabola pályán vissza a feladó háztetejére.Nálam bevált,csak csodálkoznak a szomszédok hogy miért járnak fel a lakóik tetőre megdögleni.
2011. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!