Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Új lakásba költözök, sajnos...

Új lakásba költözök, sajnos gipszkarton falak vannak. Producer vagyok, most vettem új stúdió hangfalakat, hogyan szigeteljem a falakat?

Figyelt kérdés
Milyen megoldások(ár is fontos) állnak rendelkezésre nem csak a magasabb, de a mélyebb hangok szigetelésére is??? Égető a probléma, segítsetek! (gipszkarton közé tojástartó és társai kíméljenek a hülyeséggel)
2011. szept. 3. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, gondolom nem erre gondoltál, de szerintem a legokosabb lenne visszamondani a költözést és olyan lakást választani, ahol legalább valamilyen szintű hangszigetelés van. Újépítésűek között is akadnak jók, csak persze sokkal drágábban. De ezek az olcsók olyanok, mintha csak egy függöny választana el a szomszédtól...
2011. szept. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi most építkeztünk, és szintén gipszkaron minden válaszfalunk. Viszont kértünk hangszigetelést, így szinte semmi sem hallatszik át.

Szerintem érdeklődj utána egy szakembertől, hogy így utólag milyen lehetőségeid vannak. Hogyan szigetelhetnéd a falakat.

2011. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!