Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyi az átfutási ideje a...

Mennyi az átfutási ideje a vízóra hitelesítésének?

Figyelt kérdés
Nem lakjuk a pesti lakásunkat és meghatalmaztuk a közös képviselőt, hogy intézze a vízóra hitelesítését, mivel esetünkben nem vicces a korlátlan vízfogyasztás, és 7000 Ft-tal lenne kevesebb így a közös költség. Ennek már kb 5 hónapja, egy hónapja plombálták is, de még most is a közös költséggel kell fizetni, nem a vízóra alapján.
2011. szept. 16. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézzetek utána,mert mi tavaly kértünk vízórát,időpont egyeztetéssel kijöttek két héten belül, a kapott papírral bementünk a vízművekhez és köv hónaptól már az alapján fizettünk.
2011. szept. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A vízműveket hívtátok, vagy vállakozót?

Tehát felvettétek a telefont és következő hónapban már az új rendszer szerint fizettetek?

2011. szept. 16. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

a vízműveket hívtuk, ők megadták egy vállalkozó tel számát,vele egyeztettük a szerelés időpontját. Felszerelte, adott egy igazolást a hitelességről, azzal azt hiszem 8napon belül be kellett mennünk a vízművekhez, szerződést kötöttünk és azóta a szerint fizetünk, mi havonta diktáljuk az óraállást!

2011. szept. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is valahogy így képzeltem a dolgot. Ha nem a társasház kasszájába menne az a havi plussz 6000 Ft amit fél éve feleslegesen fizetünk, azt hinném valami nagy átverés van a dologban...

Köszönöm a választ!

2011. szept. 16. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem majdnem két teljes év volt, mire sikeresen regisztrálták a vízórát a rendszerben. A vízóra felszerelésekor azonnal levették a vízdíjat a közös költségből, két évig semmit nem fizettem, havonta próbáltam bemondani óraállást, de a vízműveknél egyszerűen nyoma nem volt a vízórának, majd két évvel később jött egy papír, hogy most már mondhatok óraállást, és két évre visszamenőleg kiszámlázták. Nekem is csak alkalmilag használt lakás, így nem volt nagy összeg.
2011. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!