Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel tisztítjátok a vécét?

Mivel tisztítjátok a vécét?

Figyelt kérdés
Úgy értem mivel törlitek le az ülőkét/vécécsészét, mennyi időnként szoktátok takarítani stb. Ugyanígy kíváncsi vagyok a kagylóra, kádra és gáztűzhelyre is (mivel törlitek le és mennyi időnként?)
2011. szept. 25. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:

WC, mosdó, kád - vízkőoldó, Clorox (nem együtt!)

gáztűzhely - hideg zsíroldó, ablaktisztító

2011. szept. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja, és mivel törlöm?

WC kagyló - a kefével; ülőke - WC papír

kád, mosdó, csap - körömkefe, olcsó mosogatószivacs

mosogató, gáztűzhely - mosogatószivacs, papírtörlő

2011. szept. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A csészét és az ülőkét domestosszal, egy külön erre kinevezett szivaccsal törlöm át hetente, aztán az ülőkét még vécépapírral is, hogy ne legyen cseppes. A kagylót breffel, vécékefével, hetente 1-2 alkalommal.

A mosdót és a kádat domestosszal, egy másik szivaccsal, hetente. Ilyenkor persze lemosom ugyanígy a csempét és a csapokat is.

A gáztűzhelyet legalább hetente, illetve ha valami kifut, mosogatószerrel, mosogatószivaccsal. Erősebb szert nem is használok rá, hiszen nem várom meg, amíg ráég minden, így könnyen lejön. Aztán szivacskendővel cseppmentesre törlöm (ugyanazzal, amivel a pultot törlöm). És persze itt is a csempét is letörlöm egyúttal.

2011. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindent ecettel.Hatásos és olcsóbb,mint a sok vegyszer. A WC-t naponta,a fürdőszobát is, a gáztűzhelyet és a mosogatót használat után naponta.
2011. szept. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz, ecetet használok, amit fújós flakonba tettem, és hagyom egy kicsit például a csempén, kádon, majd áttörlöm és lezuhanyoztatom. a wc-be már mindent kipróbáltam, de ami még elfogadható (az agresszív természetkárosító és a bio szerek között) az a denkmit wc-tisztítója. Hetente takarítok, kicsi a lakás, ketten lakunk benne.
2011. okt. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!