Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ki akarják kapcsol...

Mit tegyek? Ki akarják kapcsolni a gázt! Egyedül vagyok egy 3 éves kisfiúval, havi 30-50 ezer Ft-ból élünk.

Figyelt kérdés
6 havi részletfizetést engedélyeztek, de mivel nem 1-én adtam fel a csekket - mert ugye nem olyan egyszerű nekem 42 ezret előteremteni - hanem 20-a körül, megszüntették a részletfizetést és egy összegben követelik a 160 ezret. Hiába kértem őket, és mondtam el, milyen nehéz helyzetben vagyok, meg egyébként is, még tárgyhón belül befizettem a pénzt, nem érdekelte őket, nem engedélyezték a további részletfizetést és nem is fogják, hiába kérem újból.
2011. okt. 1. 11:19
 1/2 anonim válasza:

Szia! Ha van már erről az egyösszegű követelésről határozatod, akkor a legjobb lenne, ha egyeztetnél időpontot egy ügyintézőjükkel, és személyesen bemennél hozzá megbeszélni a teendőket. Ezzel párhuzamosan kérj jövedelemigazolást a munkáltatódtól, ha kaptok kisgyermekeddel tartásdíjat, arról is. Keresd meg a szolgáltató postai elérhetőségét az interneten, és adj föl nekik egy "helyzetjelentést" ajánlott levélben. Ebben hangsúlyozd, hogy nehéz anyagi helyzeted ellenére rendszeresen fizeted a havi részleteket, tehát a fizetési hajlandóságod megvan. Ha gondolod, küldj nekem egy részletesebb ügyleírást (NE írj bele SEMMILYEN személyes adatot légyszi), és megpróbálok segíteni legalább a levelet megfogalmazni.


Ha már nagyobb lenne a baj: [link]


Üdvözlettel, reméljük a legjobbakat!


Cio

2011. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem menj el a helyi családsegítőbe.Pár éve a villany tartozásommal én is oda mentem,van adóságkezelés náluk.
2011. okt. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!