Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hány foknál kezdtek fűteni?

Hány foknál kezdtek fűteni?

Figyelt kérdés
kint meg bent, vagy mitől teszitek függővé? nálam bent 15,9 van, de még nem tartom túl hidegnek, de szerintem hétvégén begyújtok, ha nem várható még kis felmelegedés, ti, hogy vagytok vele?
2011. okt. 19. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már régóta fűtök. Attól teszem függővé, hogy mikkor kezdek el fázni, ugyanis hidegben egy pillanat alatt megbetegszem, és egy sima torokgyulladásra a gyógyszer annyiba kerül, mint egy heti fűtés.
2011. okt. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Antimod ***** válasza:
Én sem annyira a hőmérsékletet nézem. Nálunk 20 van fűtés nélkül (emelet), de ablak közelében vagy a szőnyegen ülve már fázom, és éjszakára is be szoktam kicsit fűteni.
2011. okt. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Mi is 16 foknál gyújtottunk be, mert azt már eléggé hidegnek éreztük.

Van aki még 16 nál nem fűt de mi jobbnak láttuk igy mert nem mindegy hogy pluszba fizetsz pár ezer forintot mert fűtöttél, vagy gyógyszerre adod azt a pénzt.

2011. okt. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1 hete már folyamatosan fűtök, én 23 fok alatt már nagyon fázok.
2011. okt. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19 fokban megfagyok, miből vagytok ti, hogy 16 fogik bírjátok? Azt hittem rosszul olvasok.
2011. okt. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 20 fok alatt fűtök be. Nagyjából két hete kezdtem fűteni, igaz nem minden nap. És nem is egész nap, mert bővel elég még ha esténként begyújtok.

De pl ma szerintem biztos nem fogok, mert most is majdnem 20 fok van kint.

2011. okt. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Én Pesten lakom panelban, nálunk még nincs távfűtés, de felesleges is lenne, mert nincs bent hideg.


A szüleim vidéken családi házban laknak és ha 17 fok alá megy a hőmérséklet, akkor kezdenek el fűteni. 19 foknál több soha nincs bent télen sem.


Aki azt írja, hogy megbetegszik a „hidegben”, az pont azért betegszik meg, mert túlságosan is óvja magát, nincs megedzve az immunrendszere. Kicsit szoktatnia kell magad a hűvösebb időjáráshoz és akkor nem leszel náthás az első szellőtől. Nem mellesleg az alváshoz való ideális hőmérséklet is 18 fok.

2011. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Septimius válasza:
100%
Nem annyira a fokot szoktuk nézni, hanem azt, hogy milyen hónap van. Ez most hülyén hangzik, de októberben szerintünk még felesleges fűteni. November 10 körül vagy azután szoktuk kezdeni, ebből űzünk sportot, hogy meddig bírjuk :D Itt és most 10 fok van, 3 takaró van rajtam :S Amúgy is tök fölösleges befűteni, a gázfűtés tiszta gáz, amint új lekapcsoljuk, azonnal kihűl a ház, pedig új építésű, rendesen szigetelt. Ráadásul hihetetlenül drága, pedig alig fűtünk. Bárcsak cserépkályhánk lenne, nagyszüleimnek olyan, van, semmi szigetelés nincs a házban, alattuk pince, felettük padlás, mégis mindig jó meleg van, elég csak meggyújtani egy kis újságpapírt...
2011. okt. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem amíg nem megy 20 fok alá a benti hőmérséklet addig nem kell! De ez attól függ, ki mennyire fázós
2011. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!