Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Olcsó és megbízható gázost...

Olcsó és megbízható gázost SZEGEDEN, aki leellenőrizné a konvektorokat?

Figyelt kérdés
Át kellene vizsgálni a lakásunkba a konvektorokat (kb 4db) Tud valaki olcsó és megbízható gázost SZEGEDEN? Halottam, hogy van ahol tizenvalahány ezerbe kerül, de ennyi pénzünk most nincs. Mennyire kell, hogy számítsak Szeged térségében?
2011. okt. 21. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szegedi, de az a véleményem, hogy jó mestert a szomszédoktól, ill. barátok, ismerősök révén lehet találni. Kérdezd őket körbe, hogy ők kit szoktak hívni, írd fel a nevet, telefont. Ha már 2-3 helyről is ugyanaz a név "jön vissza", abban megbízhatsz.
2011. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,2ezer körül van/db.


Egy jó ismerősöm: Fekete Tibor +36-20/9423548

(Régen "Pelgrim" márkaszervizes volt. Régi "motoros" a szakmában.)

Próbáld meg,hívd fel,kérdezd,mennyiért csinálja,...de ilyenkor rengeteg munkája van,néha több napot is kell rá várni.

Hivatkozhatsz a nicknevemre.

2011. okt. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Lehet egyszerűbben is frontemeber.hu :)

Nem kell.megköszönni.

2011. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!