Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tegnap éjszaka betörök voltak...

Tegnap éjszaka betörök voltak nálunk, vissza fognak-e jönni még? (bövebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval tegnap éjszaka valószínűleg betörő(k) volt(ak) nálunk , meg nem csak nálunk, hanem a szomszédban is.

Mindkét esetben ugyanazt csinálták, szerencsére nem loptak el semmit, csak reggelre nyitva volt a garázs, meg azok az ajtók amik nyitva voltak, pl. ól, meg gumi kerekek szét voltak dobálva.

Amúgy valószínűleg a szomszédból indulhattak el, mert pár napja eladó a szomszéd ház és nem lakik senki benne.


2 lehetőség van szerintem:


1. Csak szétnéztek és nem találtak semmi nekik valót, ezért nem jönnek vissza.

2. Láttak olyat amit el akarnának vinni, és ezért valamikor visszajönnek és ellopják azokat.


Szerintetek vissza fognak jönni?

Nagyon félek mert lehet hogy ma jönnek, és az ablakon keresztül fogom nézni őket hogy mikor jönnek.


2011. okt. 21. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha valami kellett volna nekik elvitték volna,kivéve ha akkora,hogy kocsi kell hozzá nekik,és gyalog voltak.
2011. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Valószínű hogy visszajönnek, úgyhogy figyelj alaposan és jól zárj be mindent. Hozzánk 1 hónapja törtek be, a garázst nyitották ki ami még fa ajtós volt kocsimat akarták el lopni de a riasztó felbőgött így fel ébredtem rendőrt hívtam aztán el is kapták az illetőt 1-2 nappal később mert visszajött és újból a garázs ajtót feszegette és pechére a rendőr ott nézte a kapuba aztán elkapták.
2011. okt. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Riasztó! G4S egy nap alatt felszereli, plusz házhozmennek, ha beriaszt.
2011. okt. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 reptoid ***** válasza:
84%

Ha van eszük, akkor nyilván nem ma fognak jönni. Tudják, hogy várod őket. Kicsit hagyják ülepedni a dolgokat, aztán majd visszajönnek.

Legalábbis ha betörő lennék, így csinálnám.

2011. okt. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Sztm vissza fognak jönni egy pár nap múlva. Kinézték, miket lehetne elvinni.
2011. okt. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Terepszemle volt, par nap mulva jonnek ujra. Riszto, szomszed-osszefogas, telepulestol fuggoen rendor, vagy egyeb segitseg keres.
2011. okt. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok kutyapárti, de szerintem gyorsan szerezz be egy jó házőrzőt, ami erős, és gyors is.
2011. okt. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
88%

Ezt csak te tudhatod, hogy volt -e valami értékes azokon a helyeken amit nem zártok!!

Amúgy szerintem szereltess riasztót, és szerezz be egy gázpisztolyt, vagy egy gumilövedékeset! Nem kell hozzá fegyverviselési engedély, és önvédelemre kiváló, nem büntetnek érte ha csak erre használod! (önvédelemre)

2011. okt. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Hozzám a kertbe jöttek be, kikészítették a biciklit. Reggel, ahol a lyuk volt a dróthálón, belül ástam egy félméteres gödröt, és az aljába beállítottam 10 db, egy cm-es átmérőjű, tűhegyesre kiköszörült nyársakat. A gödröt lefedtem narancsosláda falemezekkel, és földdel vékonyan betakartam. Másnap a gödör be volt szakadva, és csupa vér volt minden. A véres földet jóval odébb elástam, és mindent eltüntettem. A bicikliért azóta nem jöttek.
2012. ápr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
12%
hozzám is már törtek be kihívtam a rendőröket szt cső jah meg vettem 1 pitbullt és egy rothweler-t :D
2012. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!