Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik a legélhetőbb budapesti...

Melyik a legélhetőbb budapesti kerület, vagy Budapest környéki kisváros?

Figyelt kérdés
Valami jó kis kertvárosi környék kellene, ami rendezett, tiszta, jó a közlekedés, alacsony a bűnözés, normális a vezetőség, és közvetlenebbek az emberek.
2011. okt. 30. 21:31
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
XVII.ker.Rákoskert
2011. nov. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
28%
V. kerület. Ezerszer szebb és elegánsabb, mint a Rózsadomb, a központban vagy.
2012. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
68%
Budaörs, Törökbálint (hátrány: autópálya) vagy Százhalombatta (hátrány: erőmű) nagyon jó hely. Érd... nos Érd egy kalap szar, a közlekedés szörnyű, az utak állapota borzalmas, a város csúnya, sok a cigány és az önkormányzat az összes pénzt lehúzza rólad a nemlétező fejlesztésekre.
2012. jan. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
100%
sőt érd az index felmérésében (Keressük az ország legszarabb városát) a 3. helyen végzett
2012. jan. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
89%
aki ilyeneket ír érdről az ott is él vagy 1x betette a lábát és már tud mindent? a közlekedés mitől lenne szar? negyed óránként megy busz a központba meg pestre is. logikusab van minden elhelyezve, és az én környékemen nincsenek cigányok, bár az utak tényleg szarok
2012. jan. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
100%

:DDDDDD

16 éve élek érden!! az ürmös utca fele lakom (ami gazdag kertvárosi környék), minden nap olyan úton sétálok, ami aszfaltot még soha nem látott! buszom óránként 1x megy be pest felé, de azzal is általában át kell szállnom a bem téren. vonattal meg se próbálok bemenni, mert a buszom percre pontosan lekési és csak 50 perc múlva jön a következő...

2012. jan. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
46%
akkor te laksz rossz környéken. én is az ürmös környékén lakom, bár én még a borneveknél, és én a 735ös megállójához lesétálok kb. 5 perc alatt, szóval a fő buszjárat forgalmas és sűrű. több mint 25 éve lakunk érden, hidd el, összeteheted a két kezed más városokhoz képest.
2012. jan. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:

sajnos tőlem legalább 15-20 percre van a 735-ös megálló. és nem vigasztal igazán, hogy máshol szarabb... :D


egyébként a fő kérdésre visszatérve, batta és törökbálint szerint jóval lekörözi érdet (pl battán rengeteg sportlehetőség van, több nagy uszoda, kulturális események, igényes főtér stb.) ha választhattam volna, inkább ott laknék...

2012. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
16.ker.
2012. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
39%

Szerintem a 9-ik kerület soroksári út.Én oda költözöm.

De az 5,6 kerület is tetszik, a belvárosi hangulat miatt valamint az 1 illetve a 2-ik kerület a panoráma miatt.

2012. márc. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!