Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy tudom biztonságosan...

Hogy tudom biztonságosan szállítani?

Figyelt kérdés
December közepén megyek haza a szüleimhez. Külföldön lakom és repülővel fogok menni. Itt vettem két 50 db-os karácsonyfagömb készletet. Egy kocka alakú tartóban vannak benne, viszont ha beleteszem a bőrödnbe és rácsukom a fedelét meg fognak horpadni. Volt már ötletlenk, hogy rakjam őket nagy szatyorba és akkor jöhetnek velem kézipoggyászként. Viszont akkor mibe tegyem őket, hogy ne sérüljenek? Újságpapírba csavarjam vagy hogyan? Esetleg rakjam át őket kisebb dobozba? A bőröndbe semmiképpen nem akarom rakni, mert hiába kérek rá törékeny matricát, a szalagon való szállításnál így is úgyis csapódni fog. Mit tegyek?
2011. nov. 11. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg szerezni valahonnan "pukkanthatós" nylont és egyesével becsomagolni, és úgy a kézipoggyászba ömlesztve?
2011. nov. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez nem rossz! Sőt! Csak valahonnan pukkanósat kell vadásznom :D

A kézipoggyászom egy hátizsák, abba megy a laptop meg a gyümölcsök és külön vihetek egy "szatyrot" amibe a gömbök lehetnek. Csak attól féltem, hogy mivel némelyik csillámporos, hogy nehogy lejöjjön.

2011. nov. 11. 10:07
 3/6 anonim ***** válasza:

elég, ha puha papírtörlőbe teszed egyenként őket.aztán ötösével rúdba csomagolod valami papírba,fóliába. a 10 rudat szépen beleteszed egy neylonzacsiba, és úgy a kézitáskádba, vagy szatyorba.

De így akár a bőröndbe is teheted a ruhák közé.

2011. nov. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez nagyon jó ötlet köszönöm!

Sajnos ruhát nem viszek haza (tesóm ajándékát leszámítva) így marad a zacskós megoldás.

Mindkettőtöknek nagyon köszönöm!

2011. nov. 11. 12:08
 5/6 anonim ***** válasza:
szívesen:) jó utat, és szép karácsonyt !
2011. nov. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Neked/Nektek is viszont!!


Most verem a fejem a falba hogy hirtelen megvettem a díszeket. Na nem mintha otthon nem lehetne kapni :D Áááá én hülye...de gondoltam meglepem a nagymamámat, mert ő sose vesz magának új díszt. A jó szívem lesz a vesztem :D

2011. nov. 11. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!