Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kéményseprés Az idén is ki...

Kéményseprés Az idén is ki lett függesztve a társasházunk bejáratánál, hogy mikor jönnek a kéményesek az éves kazán vizsgálatra. Azzal a különbséggel, hogy a mai napon a postaszekrényben találtam egy 5 ezer ft-os kéményseprői számlát. Jogos ez?

Figyelt kérdés

Nekem semmi szerződésem sincs semmilyen céggel, de nem is lettem értesítve arról, hogy ezért idén fizetnem kell.

Mi ennek az oka?


2011. nov. 15. 22:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyan ez történt velem is.Utána érdeklődtem a kéményseprő vállalatnál ahol azt mondták, hogy azért van, mert a közösképviselű jelezte nekik, hogy a továbbiakban nem a társasház hanem maguk a tulajdonosok fedezik ezt a kiadást.

Ezt a közgyűlés szavazhatja csak meg, ezért a közgyűlési jegyzőkönyvnek ezt tartalmaznia kell.

2013. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!