Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Valami tipp, hogy hol lehet...

Valami tipp, hogy hol lehet valami nagyon egyszerű, nagyon olcsó asztali lámpát venni?

Figyelt kérdés
Jó, azt gondolom, hogy világítástechnikai üzletben lehet, de milyen helyeken árulnak még szerintetek lámpát?
2011. nov. 16. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Az IKEA-ban 795 Ft a legolcsóbb asztali lámpa.

Van honlapja is, ott meg lehet nézni még azt is, hogy hány darab van raktárkészleten.

2011. nov. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Barkácsáruházakban (Baumax, OBI, Praktiker), általában bútorboltokban is (pl. Moebelix), Coraban, nagyobb Tescokban. Nálunk a vasboltban is van.
2011. nov. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is az Ikeara szavazok. sokféle dizájnos kis lámpa van, normális árakon.
2011. nov. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A héten lesz akciós lámpa az aldiban. Nekem is hasonló van, nagyon klassz. Minőségi, és érintőkapcsolós.

[link]

2011. nov. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Obi, praktiker, 2ezerért szokott lenni, nekem kettő is van. :D Az ikeás olcsónak szerintem nincs elég fénye, engem meg zavar, ha félhomályban írogatok vagy gépelek, olvasni meg jaj.
2011. nov. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi köszi a tippeket
2011. nov. 18. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!