Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt költötök egy...

Mennyi pénzt költötök egy hónapban ételre, tisztító szerre stb?

Figyelt kérdés
Párommal most költözünk külön és nem tudom, hogy mire számítsak, vajon mennyit fogunk első alkalommal fizetni a Tescoban? Ti mennyiből jöttök ki egy hónapban? Nagybevásárlásra gondolom, tehát kaja-pia, mosópor, wc papír stb.
2011. nov. 28. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyban függ az igényeitektől.

Tisztítószert csak euros boltban /rossmanban veszek, egy hóra max 2-3 ezer, mertfőként ecettel, szódabikarbónával és teafaolajjal takarítok.

Étel:2en, átlagos gyomorral 16 kb a nagy bevásárlás, utána csak kenyeret veszünk frissen, és néha, ha kimaradt vmi a nagy bevásárlásból. pl. 1 doboz tejföl, élesztő, ily3en apróbb dolgok. Max 20ezer egy hónapban.

De, hozzá kell tennem, én főzök, sokszor nagyobb adagokat, lefagyasztjuk, és azt visszük munkába.

Kevés húst eszünk, helyette rengeteg sajt fogy, és zöldségek. Pl ilyen kaják vannak h rántott karfiol, gombapörkölt... és társai. Sokat spórolunk az élvezeti kajákon is, mivel csak vizet iszunk, néha 1-1 gyümölcslé van, de elenyésző. Sütiket készítek, tehát csoki, chips és ilyenekre sem kell költenünk.

2011. nov. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mi heti 10ezret költünk Tesco-ban és nem veszünk extra dolgokat. Én egyszerű, gyors ételeket főzök 7köznap 2x-3x, 7végente amikor megyünk szülőkhöz onnan szoktunk hozni ételesben kaját. Amikor még ennél is szűkösebben vagyunk akkor havi 30körül megpróbáljuk kihozni a vásárlást. Mi heti 3x mosunk, szóval mosószert én nagy kiszerelésben veszek és nagyon sokáig elég....:) remélem tudtam segíteni.
2011. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
Négyen vagyunk, és szeretjük az igényes holmikat, a minőségi ételeket és tiszítószereket. Havi százhúszezer forintot költünk.
2011. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!