Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen rágcsáló lehet ez?

Nikkii.g kérdése:

Milyen rágcsáló lehet ez?

Figyelt kérdés
Egész éjjel éles, hangos rágó hangot hallottam - reggel arra számítottam, hogy a fél kanapét elfogyasztva találom, azonban egyelőre tárgyi bizonyítékom nincsen. Amit furának találok, hogy a hívatlan vendégem mászkálását egyáltalán nem hallom, pedig laminált parkettás a szoba. Mi lehet ez..?? Egér? És leginkább mivel szabadulhatnék meg tőle azonnal?
2011. dec. 14. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Régen egy tetőtéri albérletben éltem, ahol éjszaka időnként sizntén furcsa hangok hallatszottak a radiátor körül. Nem rágcsálás, inkább folyamatos kaparászás. Én sem láttam semmit. Mivel tetőtéri lakás és kifejezetten a radiátorcső és a parkettaszegély környékéről jött a hang, én csótányra gyanakodtam, ahogy a fűtéscsövön mászkálnak.
2011. dec. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetris ***** válasza:

A nyestek éjszaka hancúroznak, és nekik van visító hangjuk. A tőlük való megszabadulás nálunk bevált módja a következő.

Egy kiszuperált edénykével és egy szemeteslapáttal körbejárod a környéket, és összegyűjtod a kutyakakit. Csak az ám a jó, ami friss, és olyan büdös, hogy ....

Na, ha megtelt az edényke, akkor egy elegáns mozdulattal a tartalmát felhajítod a háztetőre. Óvatosan, nehogy a saját nyakadba zúdítsd!

A nyestek nem szeretik a ragadozók szagát, és ezzel el lehet őket űzni.

2011. dec. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végre megmutatta magát. Egy icipici egér. Kap egy macskát ajándékba :)
2011. dec. 14. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!