Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Válaszút előtt állok: London...

Válaszút előtt állok: London vagy Skócia, Edinburgh? Aupair leszek, egyik család skóciai, másik londoni. Tapasztalatok esetleg, hol jobb élni? 20/L

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Edinburg szép, London nem szép, de sok érdekes létesítmény van benne.
2011. dec. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ismerősöm ment ki és a következőket szűrtem le a meséikből:

London marha drága.

Skóciában minden évben visszaadják az előző évi adódat. Ezt bővebben nem fejtették ki gyanítom itt is van egy határ mert milliókat biztos nem fizetnek vissza de ezt több skóciai melóstól hallottam. Ennek utána kéne járni.

A skótok barátságosabbak és nyugisabbak.

2011. dec. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én Londont választanám. Ha még tanulod a nyelvet akkor nem biztos hogy a skót angol a legjobb. Igaz, ők jobban artikulálnak (sőt), ezért talán könnyebben megérted de ha később nem Skóciában akarod kamatoztatni a nyelvtudásod akkor gondjaid lehetnek.
2011. dec. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Erős középhaladó vagyok, ami persze semmit nem jelent, mert ha beszélnem kell úgy érzem inkább alapszintű a tudásom!:D Eléggé társasági ember vagyok, sokan mondták hogy London ebből a szempontból jobb, de Skócia is tartogathat meglepetéseket. Ilyen téren van valakinek tapasztalata?
2011. dec. 21. 06:33
 5/6 AlexaScott válasza:
100%

Én elfogult vagyok Skóciával, mert nagyon szeretem. :) Ajánlom az au pair blogokat összehasonlításnak... :)

[link]

[link]

[link]

2012. jan. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. febr. 9. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!