Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen lehet ez a kályha?

Milyen lehet ez a kályha?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 3. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Sima lemezkályha, csak ahogy a képen látható van a belsejében samott, ezért valamennyire tartja a meleget, de nem kell csodákra gondolni. Illetve arra is számíts, hogy egyfolytában kell rakni.
2012. jan. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erre fél óránként rakni kell majd, ami nem kis meló és ha jól tudom ezek zabálják ám a fákat. Az odáig oké hogy van benne samott de ha a nagy huzatot kap akkor a kéményen kimegy a meleg és a lakásba szinte semmi meleg nem fog maradni.
2012. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Utólsó hozzászóló!

Tudod te egyáltalán mi az, hogy kályha, tüzelő?

Az, hogy mennyi időnként kell rakni első sorban attól függ hogy mennyire lehet elzárni a kályhát! Illetve milyen fát, szenet, fa brikettet stb. teszel rá.

Nemrég vettem egy nagy kaminot, na azt ugye legtöbben dicsérik. Hát én nem vagyok elragattatva tőle.

2012. jan. 4. 15:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a kamino, és egyéb vaskályháktól nem kell hanyatt esni. Rendesen fűtésre nem valami jók, igazából csak kiegészítésnek. Ha "nem sok" pénzért szeretnél valami jót venni, akkor hordozható cserépkályhát vegyél, azok jók, persze nem a praktikerben, és hasonló helyeken megvásárolható cserépkályhának csúfolt kályhákra gondolok.
2012. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azért Etna, kamino nem rossz.

Obiba lehetett kapni ránézésre majdnem ugyanolyant mint elöbb emlitettek feléért.

Na az tényleg nagyon vacak, az ajtóba remeg az üveg, mert csak négy apró kis fül fogja se tömítő zsinór semmi.


Ez se igaz, hogy csak ráfűtésre.

Szüleim vettek valami névtelen lemez kandallót, hogy ha nincs kedvük ne kelljen le futkozni a kazánhoz.

Azóta van, hogy csak azzal fűtenek.

Este el van zárva, másnap délbe még nem lehet kihamuzni, mert parázs van bent.


A hordozható cserépkályha is csak annyiba más, hogy jobban átveszi, lassabban adja ki a meleget.

Nálam eddig ami favorit az a hagyományos asztali sporhelt, na az tényleg minden meleget hasznosít.


Amúgy tegnap megnéztem ezt a tüzhelyt amit hirdetnek elég frankó.

Csak annyi, hogy valami osztrák szabvány és a füstcsöve 110-120as közt van.

2012. jan. 5. 18:08
 6/6 anonim ***** válasza:

jó kályha, pillanat alatt csinál meleget, de utána folyamatosan kell rakni

nekünk is volt hasonló barnában, amíg nem építtettünk csodás téglakályhát.

2012. márc. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!