Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Márciusban a Tigáz éves...

Márciusban a Tigáz éves leolvasásakor nem leszek otthon. Ilyenkor mi van? Megelégszenek a diktálással?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 06:45
 1/5 anonim ***** válasza:
ha már tudod előre, hogy márciusban nem leszel otthon akkor az a célszerü, hogy az óraállást odaadod valamelyik szoVagy pedig a második időpont idejére legyen elhelyezve amszédodnak, hogy adja át a mérőleolvasónak elfogják fogadni. egyébbként ha nem ezt teszed az óra leolvasás napján fognak hagyni egy értesitőt, hogy ott voltak és mikor leszel megint otthon, hogy eltudják végezni a leolvasást./hagynak t.számot/ vagy pedig a második kisérletük idején legyen kint az óraállás a bejárati ajtón./aláirással/Tehát nem elégednek meg a bediktálással ez a lényege.Az elmondottakat tapasztalatból tudom.....
2012. jan. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előző vok: elnézést az első és a második sor egy kicsit összekeveredett de gondolom azért kihámozható a lényeg...
2012. jan. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És mindenképpen ki kell, jöjjenek lefotózni?
2012. jan. 4. 11:13
 4/5 anonim ***** válasza:
az első vagyok:ha igy lezajlik ahogy irtam nem foglalkoznak vele tovább nem fotóznak. Nekem is kimaradt egy év
2012. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly nem voltam otthon, a gázleolvasó otthagyta a telefonszámát, és neki kellett telefonba bemondanom az óraállást. Feltételezem, hogy ezt elvileg nem szabadna, hiszen az éves leolvasásnak pont az ellenőrzés a lényege, de mindenkinek így volt a legegyszerűbb.
2012. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!