Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten vagy környékén...

Budapesten vagy környékén milyen természetközeli lakhelyet javasoltok?

Figyelt kérdés

Szerintetek Budapesten vagy szűkebb környékén (legyen mondjuk feltétel, hogy tömegközlekedéssel max. bő 1 óra alatt elérhető a belváros) milyen helyet javasoltok építkezésre vagy már meglévő ház vásárlására, ha a következők az igények: jó tömegközlekedés (az előző 1 órás dolog, meg mondjuk ne járjon az adott közlekedési eszköz csúcsidőben 20 percnél ritkábban), csend és nyugalom, közeli erdő, barátságos lakóközösség, jó levegő. A jó kilátás további előny!

Várom a tippeket!


2012. jan. 22. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Sok a feltételed. Budai hegység lenne ideális, de onnan katasztrófa a közlekedés.


Mennyi pénzed volna erre? Budaörs jő lenne, csak kb. megfizethetetlen.

2012. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy sok az igény :) és épp anyagi okokból csak távlati tervekről van szó, innen kezdve nyilván minél olcsóbb, annál jobb, mert annál előbb gyűlik össze rá a pénz, de most itt a kérdésben mindig tippre kíváncsi vagyok, hogy ki mit javasol!

Amit néztem eddig és nem tűnik rossznak az: Budakeszi, Pesthidegkút, Budakalász, esetleg Pomáz, ha valakinek ezekről van valami tapasztalata azt is várom, meg nyilván további helyeket is!

2012. jan. 22. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:

1 óra belváros, 20 percenként közlekedéssel: BKV vagy MÁV települések. A hegyeket felejtsd el, pont emiatt az utak szűk keresztmetszetet képeznek, csak a dugó van, az 1 órád rögtön több lesz.

Ha lemondasz a dombokról, akkor

Érd (drága): MÁV: 30 percenként, 30 perc, Volán: 30 percenként, 30 perc (Kelenföld)

Tárnok (olcsó): MÁV, 30 percenként 35 perc a déliig.

Biatorbágy (elég drága): MÁV: 25 perc, 30 percenként, Volán: 25 perc, 30 percenként (Kelenföld)


Diósd (nagyon drága, BKV?), Törkbálint (nagyon drága, BKV), Budaörs (nagyon drága, BKV)


Stb.


Nézegesd a maps.google.hu oldalt, meg a menetrendeket.

2012. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából a hegyekből nem igazán engedek, akkor már a közlekedés legyen kicsit rosszabb:) Budakesziről valakinek tapasztalatok?
2012. jan. 25. 19:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Továbbra is csak én...


Kollégám budakeszi... Hááát, jó szót még nem hallottam tőle, a közlekedést (1 db 2 sávos út Bp.-re, ami pont a csúcsidőben mindig el van állva, mert a városhatárban valami iskola van, ahol a balfékeknek az út közepén kell ki-be rakodni a gyerekeiket, stb.) megállás nélkül szidja.

2012. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm az infot, mentek a zöld kezek, és várom a további tapasztalatokat/ötleteket :)
2012. jan. 25. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!