Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elakarom adni a házamat!...

Elakarom adni a házamat! Mennyit érhet? Kérhetek közvéleménytől érték-fel-becslést?

Figyelt kérdés

Mennyit ér a házam! 2,5 szobás 3. emeleti Bajai ház!

[link]

Felujitva 1 éven bellül!

[link]

Felujitva 3 éve! Új tűzhej!

[link]

Lidl duna az ablakban!

[link]

Felujitva ~1 éve

[link]

Kettéválasztott nagyszoba ~2 éves

3 éve a panelprogram nyílászárócsere új egyedi mérőórás digitális hőfokszabájzós fűtés!

A lakás 52m2 erkélyes az összrezsi 40 000 alatt ~ 28 000 átlagosan telefonszámlától függ általában!


2012. febr. 6. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Mármint lakás!:)

Szerintem kb. 7-8 millió körül!

2012. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 fúróferkó ***** válasza:

A lakásod értékét sok egyéb határozza meg mint amiket lefényképeztél.

A vevőket jobban érdekli a ház szerkezete,hány emeletes,a környék ,a lakás biztonságossága,szomszédok zajossága,a városban szokásos árak.

2012. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

8 millió az jó volna!

- a szomszédok vagy rendőrök vagy idősek 4 emeleten 3 rendőr lakik biztonsági kóddal lehet belépni az ajtón a környéket nem felújított berendezetlen ház kelt el 5.5 millióért a 8.on 2 szobás 30 000 csak a fűtés! több cég is van 3-4 km-re mindenhova jár busz 200,-/ jegy! ha van még szempont kérdezd mondom!

2012. febr. 6. 17:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz körül a többi hirdetés között, ami hasonló lakás, mint a tied, és ott van a környéken. Annyit ér a tied is, panelek között nem sok különbség van.
2012. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos egyedi a házunk! Mert elsőként látják a városon áthaladók! Jó a környék de mindenkié tropa belülről de én a kérdésemben árajánlatot nem viszonyítás segítséget kértem! Egyenlőre a 8m jól hangzik mert annyit akarnák érte csak nem tudom meg éri-e?
2012. febr. 6. 22:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Hm.. én értem, hogy el szeretnéd adni, de pont a legrosszabbkor. Most sokkal kevesebbért fogod tudni eladni, mint amennyit valójában ér. Szerintem kb 6-7 millióért. De nem vagyok benne biztos, hogy el fogod tudni adni.

Nálunk vidéken ilyen lakások most 5 milliókért kelnek el. :/ Sajnos!

A fotók szerintem nagyon rosszak, ha meghirdeted neten a lakást, ne ezeket tedd fel, mert abszolút semmi sem látszik belőlük. Ne este fotózz, és úgy készüljenek a képek, hogy a lehető legjobban látszódon a lakás belülről.

2012. febr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lényegtelen a képek minősége! Siettem és nem online akarom eladni ha eladom mert 3 ingatlanközvetítő cég is van Helyben! És csak gondolkodási szinten vólt ha kiugorhatok az adósságomból megéri eladni amúgy nem!
2012. febr. 20. 18:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó oké, bocsi, nem bántásból mondtam, csak értem, hogy ha lényegtelen a képek minősége, akkor minek linkelted be.

Egyébként, csak jó tanácsnak írtam..

2012. febr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*nem értem
2012. febr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!