Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Sokan irjak, hogy a szen-monox...

Sokan irjak, hogy a szen-monoxid jelzo naponta tobbszor megszolal es szelloztetnek. Ez azt jelenti hogy naponta tobbszor van jelen szen-monoxd a lakasban vagy azt jelenti hogy ezek teves riasztasok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Az olcsóbb típusok megbízhatatlanul működnek. Képesek akár egy egyszerű hajlakktól is beindulni. Ha ilyen készüléket szándékozol venni, akkor ne hipermarketben vagy barkácsáruházban vedd meg, hanem menj be egy fűtéstechnikai szaküzletbe. Ott biztosan tudnak ajánlani egy biztonságosan működő és a pénztárcádnak is megfelelő modellt.


Mondjuk ha nálam többször bejelezne egy ilyen jelző, az lenne a minimum, hogy megnézetném a gázkészülékeket a szellőztetés mellett.

2012. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na ez jó kérdés! Én már ezért sem használom, 1-2 nap volt áram alatt, azóta ki is húztam. Fával tüzelünk, vagyis kandallóval, nem tudom lehet -e ennek bármi köze, hogy állandóan szirénázott!
2012. febr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kandalló fafűtéssel. Nagy az esély, hogy NEM téves riasztás volt.Szénmonoxid nemcsak a gáztól keletkezhet, fafűtésnél nagyobb az esélye.
2012. febr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!