Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni zajos...

Mit lehet csinálni zajos alsószomszéddal?

Figyelt kérdés

Egyetemisták vagyunk a 2. emeleten lakunk 3-an éányok. Alattunk lakik egy srác, aki éjjel-nappal hallgatja azenét, bömbölteti a tv-jét stb..és elég zavaró, mert így se pihenni, se tanulni, se semmit nem lehet csinálni.


Lementünk már, szóltunk neki, h kapcsolja ki..nem kapcsolta, kopogtunk a csövön..visszakopogott. Mit lehetne csinálni, h vegyen egy k..a fülhallgatót és ne zavarjon mindekt?



2012. febr. 23. 18:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha este 10 után bömbölteti a zenét, simán tesztek a rendőrségen bejelentést. lehet névtelenül is, nem muszáj névvel.

Ők majd bekopognak hozzá és megkérik.

2012. febr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De minden nap nem tehetünk feljelentést, meg igazából nem is akarom, h a rendőrök kiröhögjenek ilyen hülyeséggel..főleg, h csak minket zavar, mivel az oldaló szomszédok nem igazán hallhaták, és az 1. emeleten lakik, szóval csak mi lakunk felette, alatta senki:/
2012. febr. 23. 19:08
 3/15 anonim ***** válasza:
Kapcsoljtok le az óráját.
2012. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Erre már gondoltam én is, de ahogy néztem nekünk is a lakásban van (igazából nem tudom, h mit mivel lehet lekapcsolni, lány vagyok, csak abból indulok ki, h itthon is ugyan olyan automata van, és azt tudom, h azzal lehet lekapcsolgatni az áramot) és ez az albérletben a lakásban van. Van máshol is ilyen, ahol le lehet kapcsolni?
2012. febr. 23. 19:13
 5/15 tetro ***** válasza:

hivatalosan szerintem nem sok mindent lehet ellene tenni. volt nálunk egy nő, aki megbolondult. tévképzetek, üvöltözés, hifi max hangerőn. a szomszédok még csak hozzá se mertek szólni. aztán lassan belakta az egész épületet. csendéleteket készített tárgyakból :D megterített a lépcsőfordulóban egy asztalra, ruhákat akasztgatott ki, mindenhol plüss állatok voltak elrejtve. szórakoztató volt egy ideig. aztán késsel fenyegetőzött, gyújtogatott, a saját lakásában szétverte a bútorokat. fél évbe telt, mire először elvitték. két nap múlva otthon volt. aztán egy évig ment ez így. a rendőrök nem vitték be, a mentősök meg nem tarthatták benn egy-két napnál tovább.

szóval sok sikert.

2012. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
a folyosón a villanyórát! lakásonként van, rá is van írva a lakás száma
2012. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 tetro ***** válasza:
rengeteg helyen a lakásban van a villanyóra...
2012. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ja, és esetleg hívjatok meg pár 2-3 évest, hogy rohangáljanak és visítozzanak, labdázzanak, autózzanak a parkettán. Esetlen tarthattok házibulit, járhattok fapapucsban, húzogassátok a székeket a padlón, gyakorlatilag minden lehallatszik. Éjjel ha kimentek pisilni, ugráljatok keménytalpú papucsban :D
2012. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha albérlet szólni kell a tulajnak, hogy intézkedjen, mert ha nem akkor elköltöztök. Ha ő sem jár sikerrel, akkor csak a költözés marad.
2012. febr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Múltkor vagy egy órán át pattogtattam a labdát, h vegye észre magát, de semmi:P próbáltam már az ugrálást is, semmi:) jah meg a lakótársam a tulaj, az övék a lakás, én úgy költöztem nemrég ide, de ő is leszokott menni, mikor már nagyon hangosan hallgatja a zenét, de neki sem kapcsolgja ki.. meg igazából engem zavar a legjobban, mert az én szobám alatt van a zene/tv forrás, szóval én hallom a legjobban, és nekem alapból is ilyenekre sasfülem van sajnos:(
2012. febr. 23. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!