Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapest VII. kerülete milyen...

Budapest VII. kerülete milyen környéknek számít?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 20:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
ratyi.
2012. febr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Eléggé hasonlít a 8kerre csak szolidabb valamivel, tehát ott nincsen késelés minden 2. emberbe való belékötés stb...

Az tény hogy ott lakni nem ajánlott mert azért ott is elég sok kisebbségi és nem egy ismerősömtől hallottam hogy próbáltak már betörni, autót feltörni és így tovább. A keleti pályaudvar környékén is elég nagy rumli van és elég célszerű ott is résen lenni.

2012. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm válaszotok. És akkor Budapest melyik kerületében ajánlott lakni?
2012. febr. 28. 21:28
 4/25 anonim ***** válasza:

Milyen szempontból???


Szerintem úgy cakkpakk tűrhető.

Nem szép, de régi, úgy benne van a történelem.

Közbiztonságilag meg annyira nem rossz, de hol van tök biztonságban az ember... ez azért nem egy nyócker, olyan dzsumbujok nincsenek benne.

Közlekedésileg tök jó, minden elérhető. Sajnos tele van autókkal, és zöldterület nuku, max 2-3 koszos tér, hát ennyi.

2012. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 tetro ***** válasza:
100%

úristen, miket írtok... :D VIII. kerben minden második sarkon késelés van? :D

én a VIII. kerben lakom jelenleg. a nemzeti múzeumra néz a lakás ablaka, reggelente meg kinn szoktam ücsörögni a hokedlin a zöldségessel, amíg kisül a kenyér amit süt nekem. fénymásolós öreg bácsinak meg neten le lehet küldeni a nyomtatni valót, és hó végén egyben fizetni. az olasz intézet kávézójában meg a város legjobb kávéját főzik. a könyvtár környékén meg feltűnő sok a pofátlanul szép húszon éves lány. tényleg borzalmas környék... :D persze vannak a VIII-ban kifelé igen rossz helyek, de az hogy minden második sarkon késelés van az egész VIII-ban, az több mint költői túlzás. A körúton belül a VII ugyanaz, a Keleti környéke meg kb mint a VIII külső.

2012. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Most akkor jó lenne tudni mi is az igaz... :)
2012. febr. 28. 21:51
 7/25 anonim ***** válasza:
Melyik része érdekel, kérdező? Tökre nem mindegy, hogy Verseny utca, vagy a Király utca legbelső része...
2012. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hernád utca.
2012. febr. 28. 22:03
 9/25 tetro ***** válasza:
Na oda inkább ne... :D
2012. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Kinéztünk egy lakást és a Hernád utcában van, gondoltam rákérdezek...
2012. febr. 28. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!